Ana Menü

Zer Kartal için dönüşüm başladı

Zer Kartal Adi Ortaklığı’nın Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım iş birliğinin kentsel dönüşüm projesi Zer Kartal için bölgede eski konutların yıkım sürecine başlandı. Temelleri yakında atılacak olan ve yüzde 35’i satılan projede 1+1 - 2+1 ve 3+1 seçenekleri; Ceylan İnşaat’ın 72 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar vadesiz ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.

Zer Kartal Adi Ortaklığı’nın Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım iş birliğiyle hayat bulan projesi Zer Kartal için inşaat arazisinde yıkım sürecine başlandı. Kartal Yakacık’ta 11 bin metre kare arazi üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanı konumlandırılan proje, bölgeye 320 adet konutla buluşturacak.

Dönüşüm seferberliğinin başladığı Kartal’da hayat bulan proje, konumuyla da alıcılarının beğenisini kazanıyor. Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olmasının yanı sıra Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla Zer Kartal, sakinlerine huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Sunduğu panoramik manzarasıyla da beğeni toplayan Zer Kartal, toplam 320 adet konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle Zer Kartal’ın sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitnes center, spa, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark yer alıyor.

 

Metrekare fiyatı 4 bin 900 TL

Zer Kartal’ın yatırımcılarına sunduğu metrekare fiyatı 4 bin 900 TL ile 5 bin 500 TL arasında, konutların satış fiyatları ise 367 bin 500 TL ile 868 bin TL arasında değişiyor. Ceylan İnşaat, modern yaşamın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunan Zer Kartal ile ‘insan’ı odak noktasına koyduğunu kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat müşterilerine, daire ve ticari alanlar için ön satışlara özel yüzde 30 peşin, vade farksız 72 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Ayrıca marka Zer Kartal’a 10 yıl boyunca Ceylan İnşaat garantisi veriyor. ZER Kartal merkezi lokasyon avantajıyla şehrin her bölgesine kolaylıkla erişim imkanı sunuyor. E-5 Karayolunun yanında konumlanan projeden metro istasyonuna 2 dakikada, Pendik Marinaya ve İDO Pendik İskelesine 5 dakikada, Aydos Ormanı’na 10 dakikada, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Proje hastane, okul gibi önemli kurumlara olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

 

“Bölgeyi modern yapılarla buluşturuyoruz”

Hayata geçirdikleri ve geçirecekleri yatırımlarla hem bölgeye hem de ekonomiye katma değer oluşturmaya devam edeceklerini belirten Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Hepimizin bildiği gibi tüm Türkiye’de özellikle de İstanbul'da kentsel dönüşüm projeleri hız kazandı. Biz de Zer Kartal projemizle bu dönüşüm seferberliğine destek veriyoruz. Hem İstanbul’u hem de Kartal’ı çevreyle uyumlu biçimde modern hale getirmek ve çevreye duyarlı yerleşimler oluşturmak için çalışıyoruz. Biz Ceylan İnşaat olarak biliyoruz ki özellikle İstanbul'da riskli yapıların acilen sağlıklı ve güvenli yaşam alanlarına dönüştürülmesi adına kentsel dönüşüme daha hızlı dahil olmak gerekiyor. Bu konuda da yoğun olarak çalışan devletimize teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Hepimizin en büyük beklentisi kısa zamanda planlı yapılarla özellikle İstanbul’umuzu farklılaştırmak” dedi.

 

Proje detayları:

Zer Kartal:

1+1 daireler 75 ve 80 m²

2+1 daireler 117 – 135 m²

3+1 daireler 155 m²


Zer Kartal ödeme planı:

Kampanya kapsamında ZER Kartal ödeme planına göre yüzde 30 peşin ödemelerde banka kredisiz 72 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Zer Kartal Konutları ne zaman teslim?

Ceylan İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği projede anahtar teslimini Ağustos 2020’de gerçekleştirmeyi planlıyor.

Donatılar:

Adalar manzarasıyla beğeni toplayan projede ayrıca sosyal donatı alanları olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark yer alıyor.

Lokasyon:
Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede bulunmasının yanı sıra Zer Kartal,  adalar manzarasıyla sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Zer Kartal için iletişim:

Tel: 444 70 16

Web: www.ceylaninsaat.com  / www.ceylaninsaat.com.tr