Ana Menü

Yurtbay Seramik, UNICERA'da fark yarattı

Seramik sektörünün öncü isimlerinden Yurtbay Seramik, CNR’ da gerçekleştirilen UNICERA 30'uncu Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı için hazırladığı standı ve yeni serileriyle fark yarattı.

UNICERA Fuarı’nın ilk açılış günü, “Doğadan Sanata” yansıttığı yeni ürünlerini hazırladığı standında ziyaretçilerinin beğenisine sunan Yurtbay Seramik’i, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ziyaret etti. Yurtbay Seramik standında incelemelerde bulunan Mehmet Şimşek, stantta yer alan yeni seri tasarım ürünleri de yakından inceleyerek beğenisini dile getirdi.

Fuarın ikinci günü olan 28 Şubat’ta çini sanatına kendi iç dünyasının renklerini işleyerek her bir eseri adeta ölümsüzleştiren Seher Nigiz konuk oldu. Seher Hanım’ın Yurtbay standında düzenlemiş olduğu workshopa yaklaşık 50 hanım katıldı. Gün içinde katılımcılarla üç ayrı ders yapılarak öğretici bir gün yaşandı.

Türkiye’den ve de dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçi ve sektör profesyonelleri tarafından da ilgiyle izlenen Yurtbay Standının üçüncü gününde ise Geri Dönüşüm ve Dekorasyon Koçu, Tacihan Özkan Yongacı katılımcılara unutulmaz bir workshop düzenledi. Her tasarımı adeta birer sanat eserine dönüştüren Tacihan Hanım’ın geçmişe terk edilen nesnelere nasıl hayat verdiğini uygulamalı olarak anlattığı workshopa 60 hanım katılımcı misafir oldu. Dört ders olarak düzenlenen bu unutulmaz etkinlikte birbirinden güzel paylaşımlar akıllarda yer etti.

UNICERA'da tüketici ve profesyonellerden tam not alan Yurtbay Seramik, yeni serileriyle dünyaya sesini duyurmayı yine başardı. Aynı zamanda ince ayrıntısına kadar tasarlanan standın ihtişamı da yine ziyaretçiler arasında en çok konuşulan stant olmasını sağladı.