Ana Menü

Yüksek binalara KONE'den özel çözümler

Bugün ilerleyen inşaat teknolojisi, çok yüksek binaların şehirlerde boy göstermesine olanak tanıyor. Bu binaların doğal olarak önemli ihtiyacı ise bina içi erişim ve ulaşım şeklinde ortaya çıkıyor. KONE, ufak makine daireli yüksek hızlı asansör modeli Highrise MiniSpace™ ile yüksek binalar için de uygun asansör çözümünü sunuyor.

Asansör sektöründe yüksek kaliteye sahip teknolojik çözümleri ile adından söz ettiren KONE, çok katlı yüksek binalar için geliştirdiği Highrise MiniSpace™ asansör modeli ile de fark yaratıyor. Highrise MiniSpace™ saniyede 10 metre mesafe kat ediyor, 400 metreye kadar aynı anda 26 yolcu ve 2 tona kadar yük taşıyabiliyor.

Model, enerji tüketimi açısından etkin çalışmaya yönelik kaldırma teknolojisi, aydınlatma ve hazırda bekleme çözümleri ile eko-verimlilik sağlıyor. Yeni asansör teknolojisi ve her montaj sonrasında gerçekleştirilen kalite testleri sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışma özelliği seyir konforunu beraberinde getiriyor. Ayrıca asansörünüz için mükemmel bir iç dizayn yaratılmasını sağlayan geniş bir malzeme ve aksesuar yelpazesi de bulunuyor. 

Highrise MiniSpace™ asansör modeli, KONE’nin ödüllü dizayn ekibi tarafından yaratılan asansör kabin iç düzenleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. KONE, model için özel malzemeler ve aydınlatma çözümlerini içeren altı farklı dizayn teması içerisinde gruplandırılan 52 yeni kabin iç düzeni sunuyor. Ayrıca beş farklı sinyalizasyon serisi seçeneği de bulunuyor. Sektördeki geniş malzeme ve aksesuar yelpazesi ile kabinde binden fazla seçenek ve bir milyondan fazla kombinasyon oluşturulabiliyor. 

www.kone.com.tr