Ana Menü

Yellowmark™ Borusan Cat tarafından Türkiye’de hizmete sunuldu

Dünya ölçeğindeki temsilcileriyle birlikte müşterilerine en etkin ve verimli ürün ve hizmetleri sunmaya odaklanan Caterpillar’ın yeni onarım ve yedek parça markası Yellowmark™ Borusan Cat tarafından Türkiye’de hizmete sunuldu. Yeni marka, müşterilerin onarım ve yedek parça satın alırken güvenilirlik, uygun fiyat ve kolaylık açısından en uygun çözümü bulmalarına yardımcı oluyor.

İş makineleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından Caterpillar, küresel ölçekte yeni bir stratejiyi temsilcileriyle birlikte uygulamaya koydu. Bu strateji, tüm dünyadaki Cat® temsilcileriyle ortaklıklar, satış sonrası hayatı kolaylaştıran dijital çözüm ve hizmetlere yatırım yapmak ve müşteri destek sistemlerini kolay erişilir kılarak müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak suretiyle “Çözümlerimiz müşterilerimizin daha güzel bir dünya inşa etmelerine yardım ediyor” sloganını hayata geçirmeyi amaçlıyor. Caterpillar’ın bu stratejisinin önemli bir parçası olan yeni onarım ve yedek parça markası Yellowmark™ Borusan Cat tarafından Türkiye’nin hizmetine sunuldu.

  

Müşterilere güvenilir çözümler sunuyor  

Caterpillar’ın yeni onarım ve yedek parça markası Yellowmark™ küçük ve orta boyutlu inşaat ekipmanları için güvenilir ve daha düşük maliyetli bir alternatif sağlıyor. Yeni marka müşterilerin onarım ve yedek parça satın alırken güvenilirlik, uygun fiyat ve kolaylık açısından doğru çözümü kolayca bulabilmeleri için geliştirildi. Özellikle yedek parçaları ekonomik fiyata kolayca temin edebilecekleri ve güvenebilecekleri bir marka arayan işletmeler için ideal bir çözüm oluşturuyor.

Yellowmark™ Yedek Parçaları, Cat Klasik Yedek Parçaları serisini kapsamakla birlikte daha da geniş bir ürün yelpazesine sahip. Mevcut Cat Klasik Yedek Parçaları, Yellowmark markası altında sunulurken, küçük ve orta boyutlu inşaat ekipmanı serisini destekleyecek yeni satış sonrası yedek parçalar da eklenecek Yellowmark 2019 itibariyle pazara sunuldu ve önümüzdeki yıllarda diğer bakım ve aşınma parçaları ile birlikte daha da zenginleşecek.