Ana Menü

“weber.tex wood star” cephelerde farklılık yaratıyor

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Weber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak çözümler sunuyor.

Yapıların iç ve dış cephelerinde kullanılabilen ahşap desenli, saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı yeni dekor boyası weber.tex wood star cephelerde farklılık yaratıyor.

Kolay uygulanabilme özelliği, uzun çalışma süresi ve yüksek performansı ile cephelere dekoratif bir çözüm sunan weber.tex wood star; maun, kestane, beyaz ladin, tik, ceviz, meşe ve çam ağaçlarının doğal ve güzel görüntüsünü cephelere getiriyor.

weber.tex wood star’ın doğal ağaç renklerini elde edebilmek için, alt yüzeye weber.tex UV star dış cephe boyasının önerilen renklerinden uygulanması gerekiyor.

weber.tex UV star ve yeni dekor boyası weber.tex wood star birlikte kullanıldığında; hem belirtilen doğal ağaç renklerine hem de UV dayanımlı, yüksek performanslı dış cephelere sahip olunuyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de altı fabrikası, sekiz bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.