Ana Menü

Weber.tex UV matt, 400 farklı renk seçeneği ile dış cepheleri renklendiriyor

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Weber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile farklı kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ediyor.

Yapıların dış cephelerinde kullanılabilen mat dış cephe boyası weber.tex UV matt, yüksek UV dayanımı ve 400 farklı renk seçeneği ile dış cepheleri renklendiriyor.

Yüksek performanslı yapısıyla, yüksek örtücülük ve aderansa sahip olan weber.tex UV matt;  dış etkenlere karşı dayanıklılığı ve yüksek UV direnci sayesinde rengini uzun yıllar koruyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin uygulamaları ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de altı fabrikası, sekiz bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.