Ana Menü

Weber’den poliüretan esaslı su yalıtım sistemleri

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 63 ülkede 10 bin çalışanı, 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, inşaat malzemeleri üretiminde ihtiyaç ve beklentilere yönelik yenilikçi ve çevreci çözümler sunan Weber, poliüretan esaslı su yalıtım sistemi ile gezilen teras çatı, havuz/su deposu, temel perde ve bahçe teras gibi kritik alanlarda güvenli su yalıtımı sağlayarak, yalıtım problemi yaşanan yapıların tadilatlarında ve yeni projelerde uzun ömürlü, kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor. 

Gezilen teras çatı su yalıtım sistemi

Poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal, teras çatı su yalıtımında uzun ömürlü çözüm sağlaması ile fark yaratıyor. Teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında ve korunmasında kullanılan weber.dry PUR seal, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında ve eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da kullanılıyor. Kalıcı renk, dekoratif görünüm ve yüksek dayanım sağlayan poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır, dekoratif son kat kaplama ve koruma malzemesi weber.dry PUR coat ile kullanılan weber.dry PUR seal, gezilen teras çatı su yalıtımında yüksek performans sağlıyor. 

Havuz su deposu su yalıtım sistemi

Poliüretan esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen, sert elastik su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal 2K, solventsiz, kokusuz yapısıyla içme suyu depolarında ve kanallarında güvenli kullanım avantajı sağlıyor. İçme suyu dahil tüm su depolarında, su kanallarında ve benzeri alanların su yalıtımı ve korunmasında, aynı zamanda seramik altı veya üzeri açık bırakılacak ıslak hacim, havuz ve teras yalıtımlarında kullanılan weber.dry PUR seal 2K, profesyonel ve kalıcı çözümler sunuyor. 

Temel perde bahçe teras su yalıtım sistemi

Bitüm-Poliüretan esaslı, süper elastik, çift bileşenli, hızlı kürlenen su yalıtım malzemesi weber.dry PUR B2K, geniş teraslarda ve derin temellerde yüksek performans sağlıyor.

Tüm yapıların temel, perde duvarları, teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında neme, basınçsız ve basınçlı suya karşı çözüm üreten weber.dry PUR B2K, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında, eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da uygulama avantajı sağlıyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de altı fabrikası, sekiz bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.