Ana Menü

Villeroy & Boch’tan net formlar

Villeroy & Boch, banyo mekanının küçük ya da büyük olmasına, yuvarlak ya da köşeli formlar tercih edilmesine bakmaksızın, Loop&Friends serisiyle tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınızı karşılayan bir banyoyu hayata geçirebileceğinizi söylüyor.

Banyoların kullanıcıların farklılığını yansıttığına inanan ancak herkes için uygun banyo ürünleri bulunduğunu iddia eden Villeroy & Boch, banyo mekanının küçük ya da büyük olmasına, yuvarlak ya da köşeli formlar tercih edilmesine bakmaksızın, Loop&Friends serisiyle tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınızı karşılayan bir banyoyu hayata geçirebileceğinizi söylüyor.

Tezgah üstü ve altı alternatifleri bulunan Loop&Friends serisindeki lavabolar; yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen olmak üzere dört formda sunuluyor. Serideki küvetler ise iki formla sonsuz olasılık vaat ediyor. İç formu yuvarlak veya kare olan 22 farklı küvet, her banyoya uyum sağlıyor. Daha az yer kapladığı halde iki kişi tarafından kullanılabilen küvetler, 44 santimetrelik derinliğiyle su tasarrufu yapılmasına da olanak tanıyor.