Ana Menü

Turyap Girne Liman temsilciliği açıldı

Türkiye’nin yaygın emlak pazarlama zincirlerinden Turyap, Girne Liman temsilciliği ile KKTC’deki temsilcilik sayısını 3’e çıkardı.

Türkiye’nin yaygın emlak pazarlama zincirlerinden Turyap, Girne Liman temsilciliği ile KKTC’deki temsilcilik sayısını 3’e çıkardı. 1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 300 ün üzerindeki Turyap temsilciliği, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık ediyor.

KKTC’de hızla gelişen gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirmek isteyen Turyap Girne Liman temsilciliği Türkiye’de 33 yıldır faaliyet gösteren Turyap’ın sahip olduğu geniş potansiyel müşteri tabanı ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış 300'ün üzerinde Turyap ofisi aracılığıyla KKTC’de bulunan gayrimenkulleri hızlı ve güvenilir şekilde pazarlamayı hedefliyor.

Turyap’ın kurumsal yapısı, güvenilir satış öncesi ve sonrası hizmetlerini ilke edinerek faaliyete başlayan Turyap Girne Liman temsilciği sadece KKTC’deki iç piyasa pazarlama faaliyetleriyle değil, binlerce satılık ve kiralık portföyün bulunduğu Turyap’ın ortak havuzlu web sitesiyle de müşterilere ulaşarak, gayrimenkulü hızlı ve güvenilir şekilde pazarlama faaliyetlerine başladı.

Turyap Girne Liman temsilciğinin vereceği başlıca hizmetler; gayrimenkul (ev, arsa, daire, işyeri) alım, satım, kiralama, emlak danışmanlığı, kiralık gayrimenkul yönetimi (kiralama, takip, tadilat), proje yönetimi vb. hizmetlerdir.

Turyap’ın Türkiye ve KKTC dışında Atina, Bakü, Constanta, Miami ve Roterdam’da temsilcilikleri bulunuyor.