Ana Menü

Turyap Birleşik Krallık'ta

Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran Turyap, bu sene 33’üncü yaşını dolduruyor. Yurt içi ve yurt dışında 300’ü aşkın temsilcilik ağı bulunan firma 2018 itibariyle yurt dışı yatırımlarına da ağırlık vermiş durumda.

Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran Turyap, bu sene 33’üncü yaşını dolduruyor. Yurt içi ve yurt dışında 300’ü aşkın temsilcilik ağı bulunan firma 2018 itibariyle yurt dışı yatırımlarına da ağırlık vermiş durumda. KKTC, ABD, Azerbaycan, Hollanda, İspanya, Romanya ve Yunanistan’da temsilcilikleri bulunan firma Birleşik Krallık genelinde yaptığı master franchise anlaşması ile İngiltere emlak sektörüne iddialı bir giriş yapıyor.

 

Türkiye’nin markası İngiltere’de

Londra Wood Green bölgesinde açılacak olan yeni temsilciliğin yanı sıra Ekim 2018’den itibaren faaliyete başlayacak olan Turyap Birleşik Krallık Master Franchise Temsilciliği, Birleşik Krallık Bölgesinde Turyap temsilciliklerinin açılması ve hızlı bir şekilde operasyona geçilmesi konusunda Türkiye’de bulunan firmanın merkezi ile koordineli çalışmalarda bulunacak. 

Turyap Yurtdışı Franchise yetkilisi Eda Özcan, “Turyap Ailesi olarak Türk bayrağını ve Turyap markasını yurt dışında başarı ile temsil etmenin gururunu taşıyoruz, bu gelişme ile artık İngiltere’de markamızın temsilcisi olmak isteyenlere daha hızlı ve konforlu hizmet verebileceğiz. Önümüzdeki dönem için körfez ülkeleri de hedefimizde. Gayrimenkul yatırımı dünyanın her yerinde çok büyük değer taşıyor ve herkes güvenle yatırım yapmayı hak ediyor” dedi.