Ana Menü

Toplantı odalarını geleceğe taşıyan Samsung Flip Dijital Flipchart Türkiye’de

Samsung’un CES 2018’de tanıttığı, standart kağıt bazlı toplantı panolarının dijitalleştirilmiş bir uyarlaması olan Flip, tasarımıyla her türlü toplantı mekanını geleceğe taşıyor.

Samsung’un CES 2018’de tanıttığı, standart kağıt bazlı toplantı panolarının dijitalleştirilmiş bir uyarlaması olan Flip, tasarımıyla her türlü toplantı mekanını geleceğe taşıyor. Flip'in taşınabilir, tekerlekli standı her mekânı toplantı odasına dönüştürebiliyor, sınırlı toplantı alanı bulunan işletmelere ilave esneklik sağlıyor. Ayrıca, kullanıcı dostu olarak tasarlanan Flip ekranının sağladığı sezgisel arayüz, toplantılarda kesintisiz iletişime de imkan sağlıyor.

Samsung Flip toplantının gerektirdiği duruma göre yatay veya dikey olarak ayarlanabiliyor. Yüksekliği ayarlanabilen standı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği pozisyona uygun bir şekilde yerleştirilebiliyor ve böylece yazı alanı üst seviyeye çıkartılabiliyor.

Samsung Flip, tek bir içeriğin aynı anda birden fazla kullanıcının katkısıyla oluşturulmasına, notlar alınmasına ve kolayca dijial olarak paylaşılmasına izin veriyor. Aynı anda dört farklı katılımcı parmaklarını veya çift-taraflı kalemi kullanarak doğrudan ekran üzerinde içerik girebiliyor veya yorum yapabiliyor. Bunu yaparken her kullanıcı kendi yazma stilini, yazı boyutunu ve rengini kullanabiliyor, her yorum, izleyici dostu UHD çözünürlüğü sayesinde net ve görülebilir oluyor.

Samsung Flip, kullanıcı etkileşimini artırmak için hem kablosuz hem de USB ve üzerinden bağlantı imkanı sunan gelişmiş cihaz uyumluluğuna da sahip. Entegre ekran-paylaşım fonksiyonu sayesinde bir bilgisayar, akıllı telefon ya da tabletteki içerikler görsel kalite düşüklüğü olmadan Flip ekranında görüntülenebiliyor. Aynı şekilde Flip ekranındaki görüntüler de bağlı bilgisayarlar, akıllı telefonlar ya da tabletlerin ekranına gönderilebiliyor.

Samsung Flip, toplantı bitiminde tüm içeriği güvenli olarak kaydediyor. Geleneksel toplantıların sonunda sürekli yaşanan, elle tutulmuş notların toplanması, düzenlenmesi gibi sıkıntıların tümü böylece tarihe karışıyor. Yüksek güvenlikli, şifre korumalı sistem, toplantı detaylarını yalnızca onaylı kullanıcıların erişebileceği şekilde koruma altına alıyor. Toplantı katılımcıları sisteme şifreyle erişim sağlayarak toplantı içeriğini bilgisayarlarına indirebiliyor, e-postayla paylaşabiliyor veya yazdırabiliyor.

Samsung Flip, Samsung Profesyonel Görüntüleme Kanal Partnerleri’nden ve online alışveriş mağazalarından 4 bin dolar + KDV tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satın alınabiliyor.