Ana Menü

Tolga Ülkealan: Konut alıcısı için en karlı dönem

Ülkealan Yapı Endüstrisi AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, içinde bulunduğumuz zaman diliminin konut almak için en uygun zaman olduğunu söyledi.

Ülkealan Yapı Endüstrisi AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, içinde bulunduğumuz zaman diliminin konut almak için en uygun zaman olduğunu söyledi.

“Biz şirket olarak; ‘Doğru lokasyon, doğru proje, doğru fiyat her zaman başarıya ulaştırır.’ ilkesini benimsemiş bir kurumuz” ifadelerini kullanan Tolga Ülkealan, “Nüfus arttıkça, şehirler geliştikçe gayrimenkule her daim talep olacak ve bu da sektörü her zaman canlı tutacaktır. Bakanlar Kurulu’nun KDV ve Tapu harçlarında yaptığı indirimler sektörü heyecanlandırmıştır. Biz, Ülkealan Yapı olarak Sunset İncek projemizde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme ve hatta kişiye özel ödeme planı uygulayarak da, bu indirime destek vermiş bulunuyoruz. Konut alıcısının şu anda alım yapmak için en karlı dönemidir” dedi.

 

“Kaliteli İş yapan her zaman kazanacaktır”

Bakanlar Kurulu tarafından kararın konut sektöründe canlılık yaşatacağına vurgu yapan Ülkealan, “Bizde Ülkealan Yapı olarak yeni başladığımız projemizde Bakanlar Kurulu tarafından verilen bu destek ile önümüzdeki günlerde sektörün çok daha iyi duruma geleceği kanısındayız. Yatırımcı, satın alacağı konutun kalitesinden şüphe duymadığı ve yatırımının karşılığını zamanında teslim alacağını bildiği firmadan her zaman alım gerçekleştirir. Bu nedenle bizim gibi güvenilir firmaların inşa ettikleri binalar ve konutlar her zaman alıcı bulacaktır. İyi iş yapan her zaman kazanır” diye konuştu. 

Yeşil ile iç içe Başkent’in merkezinde yaşam

Sunset İncek; Ülkealan Yapı Endüstrisi AŞ tarafından Mogan Gölü manzaralı, bölgenin en yüksek noktasında 10 bin metrekare alan üzerinde iki konut kulesi bir yatay blok olarak inşa ediliyor. Ankara’nın oksijeni bol ve gözde yerleşim yerlerinden İncek’te yer alan projede 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçenekleri bulunuyor.+1 konsepti ile satışa sunulan proje 2020 yılı son çeyreğinde teslim edilecek. 6 bin metrekare peyzaj alanına sahip projenin üst peyzaj alanında araç trafiği yok. Bu sayede yeşil ile iç içe insanların güvenlikli şekilde site içerisinde dolaşması sağlandı.