Ana Menü

Teskon + Sodex, HVAC-R endüstrisini İzmir'de buluşturdu

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşmalarından birine ev sahipliği yapan Teskon+Sodex Fuarı, 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İZMİR Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde sektörü bir araya getirdi.

İklimlendirme sektörünün önemli buluşmalarından birine ev sahipliği yapan Teskon+Sodex Fuarı, 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde sektörü bir araya getirdi. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar, Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri gibi farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayarak, ziyaretçilerine sektörün yeniliklerini keşfetme imkanı sundu. Toplam bin 761 metrekare alanda 96 şirket ürünlerini ve çözümlerini sergilediği Teskon+Sodex 2017, katılımcıları ve ziyaretçileri için etkin bir ticaret platformu sağladı.

Fuar ve kongre bir arada

19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen

Teskon+Sodex Fuarı TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenecek olan Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi'ne (TESKON) de ev sahipliği yaptı. TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde sürdürülen kongre birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelini Teskon+Sodex çatısı altında bir araya getirerek önemli bir bilgi paylaşımına ortam sağladı. Hem tesisat mühendisliği hem de diğer disiplinlerde teorik ve uygulamalı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sunan TESKON Kongresi bu yıl "Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans" ana temasına odaklandı.

Eşzamanlı gerçekleşen fuar ve kongre sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. Fuar, İzmir'in yanısıra , farklı şehirlerden de profesyonelleri ağırladı. 4 gün boyunca 6676 kişi fuarı ziyaret etti.

HVAC-R sektörünün bir sonraki buluşması Sodex Ankara, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık organizasyonu ile 10-13 Mayıs tarihleri arasında ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Salonu'nda gerçekleşecek.