Ana Menü

Tesis yönetiminin altın kuralları Tepe Servis ile Bina ve Tesis Yönetimi Konferansı’nda

Entegre tesis yönetimi sektörünün yüzde 100 Türk sermayeli önde gelen şirketlerinden Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda sektörün önde gelen oyuncuları ile bir araya gelecek.

Binaların ve tesislerin kabuk değiştirmesiyle beraber yönetilmesi de gün geçtikçe zorlaşıyor, müşteri beklentileriyle paralel olarak da çıta yükseliyor. Kurumsal temizlik, fiziki güvenlik ve catering gibi kendi içinde birbirinden bağımsız ama kurumların performanslarında birbirlerini etkileyen unsurların “Entegre Tesis Yönetimi” kavramıyla tek bir elden, sürdürülebilir yönetilmesi tesis maliyetlerinin düşmesini ve performans artışını beraberinde getiriyor.

Bilkent Hizmet Grubu’nun sektöründe lider şirketlerinden Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda Altın Sponsor olarak yer alarak, sektördeki 10 yıllık tecrübesini ziyaretçileri ile paylaşacak. Tepe Servis fuarda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu zengin içerikteki entegre hizmet çözümlerini diğer kardeşleri yani Bilkent Hizmet Grubu Şirketleri ile birlikte tanıtacak.

 

 

Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenecek TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı’nın ilk gününde “Tesis Yönetim Pazarının Geleceği” panelinde Tepe Servis Genel Müdür Yardımcısı Miktat Kuzhan konuşmacı olarak yer alacak ve sektörün geleceği ile ilgili görüşlerini paylaşacak. Kuzhan; bu yıl ikincisi düzenlenen fuara tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleriyle birlikte katıldıklarını söyleyerek “81 ilde 9 bin çalışanı ile hizmet veren Tepe Servis ile birlikte, 13 binin üzerinde personel sayısı ile 400'e yakın kurumsal müşteriye hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, özel elektronik güvenlik çözümleri üreten, müşteri sayısı 80 bine yaklaşan Tepe Güvenlik, günde 110 bin kuverin üzerinde üretim yaparak Türkiye’nin en büyük beş catering firması arasında yer alan BCC Catering, 3 bini aşkın proje ile 27 bin 500'den fazla kişiye hizmet sunan Tepe İSG, birçok ticari işletme için sigorta ihtiyaçlarının çözümüne yönelik başarılı çalışmalarda bulunan Bilkent Sigorta Aracılık Hizmetleri, fitness ve sağlıklı yaşam merkezi işletmeciliğini ve tam entegre spor merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan Sports International ve yurt genelinde 35 binden fazla satış noktasında geçerli olan Tepe Servis Card olmak üzere yedi lider kuruluşumuzla FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansına katılıyoruz. Tesis yönetiminde sunduğumuz bu çeşitlilik bizi sektörde ayrıcalıklı kılıyor ve hizmetler arasında sinerji yaratıyor. Fuar sırasında gerçekleştireceğimiz panelde entegre bir tesis yönetimiyle verimliliğin nasıl artacağını ve bu sektörün geleceğini konuşacağız” şeklinde konuştu. 

Tepe Servis, kurumsal temizlik, site/tesis yönetimi, banka ve ATM temizliği, şehir hastanelerinde medikal olmayan destek hizmetleri (resepsiyon, yönlendirme, oda destek ve taşıma dahil) ile teknik ve bakım onarım hizmetler ve çağrı merkezi hizmeti gibi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. İhtiyaç duyulan tüm diğer hizmetleri de grup şirketleri aracılığıyla büyük bir esneklik ve profesyonellikle sağlayabilen, sektörün tamamı yerli sermayeli tek adresi olan Tepe Servis, 2 bin noktada 200’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor.