Ana Menü

TESI, banyolara estetik bir hava katıyor

Dünyanın lider banyo ürünleri markalarından Ideal Standard'ın armatür ve vitrifiye tasarımlarından oluşan serisi TESI, zarif çizgileriyle banyolara estetik bir hava katarken, bütünsel çözümler de sunuyor.

İnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği son teknolojilerle sektörde adından söz ettiren Ideal Standard'ın serisi TESI, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri esas alınarak tasarlanmış banyolar için armatürden seramik ürünlere kadar bütünsel çözümler üreten bir seri. Markanın dünyaca ünlü tasarımcılarından Robin Levien tarafından tasarlanan seri, tasarım ve fonksiyonellik arasında kurulan denge ile banyolarda aranılan konforu sunuyor.

Her banyoya uyan çözümler bu seride

Kullanıcıların beklentileri ve kullanım alanları düşünülerek tasarlanan TESI, 100 santimetre, 80 santimetre, 60 santimetre boyutlarındaki flat lavabo seçenekleriyle mobilya üzeri kullanımın yanı sıra tekli kullanım için de uygun.

TESI serisinin içerisinde hem standart asma klozet hem de üstün tasarımı ve su sıçratmayan özelliği ile aquablade klozet de yer alıyor. Aquablade ile, su tıpkı bir şelale gibi tüm hazneye eşit dağılarak, klozetin arka, ön ve yan olmak üzere bölgelerine ulaşıyor ve yüzde 100 temizlik ve hijyen sağlıyor. Yavaş kapanan klozet kapağı ile güvenli bir kullanım sağlayan TESI, klozet kapaklarında yer alan kolay sökülebilen mekanizmasıyla da banyolarda temizliğin kapılarını aralıyor.

Tasarımıyla göz dolduran armatürler bu seride

TESI armatürler de serinin seramiklerindeki gibi kalite, tarz ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Lavabo, bide, duş ve banyo bataryalarından oluşan armatür serisinde, geometrik çizgiler, yuvarlak formlar ile dengelenmiş seramikler ile birbirini tamamlıyor. Her mekanla uyumlu farklı ölçülerdeki 5 litre/dakika akış hızına sahip lavabo bataryaları kullanım kolaylığı da sağlıyor. Özellikle çanak lavabolar ile uyum sağlayan yüksek lavabo bataryası cezbedici tasarımı ve kusursuz performansı ile göz dolduruyor.