Ana Menü

Termo Teknik bayileri Arjantin’e uçuyor

Termo Teknik, 1 Nisan - 31 Temmuz tarihleri arasında duvar tipi yoğuşmalı EVOMAX kazan alan bayilerini, kasım ayında tango, futbol ve doğal güzellikler ülkesi Arjantin’e götürüyor.

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri kuruluşlarından Stelrad Radiators Group’un (SRG) Türkiye’deki iştiraki olan Termo Teknik, “Arjantin Kampanyası” çerçevesinde, 1 Nisan - 31 Temmuz tarihleri arasında duvar tipi yoğuşmalı kazan EVOMAX alan bayilerini, 16 - 21 Kasım tarihleri arasında tango, futbol ve doğal güzellikleri ile tanınan Arjantin’e götürüyor. Altı gün sürecek gezi esnasında Latin Amerika’nın Paris’i olarak bilinen Buenos Aires şehri ile şelaleleri ve tropik ormanı ile dünya çapında ün kazanmış olan Iguazu Milli Parkı’nı ziyaret edecek olan Termo Teknik bayileri, doğa turlarıyla da keyifli anlar yaşayacaklar.

Termo Teknik bayileri; Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te Tango Müzesi, botanik bahçeleri, Plaza de Mayo Meydanı, Maradona’nın takımı Boca Juniors’ın stadyumu gibi dünyaca ünlü yerleri ziyaret etme ve geleneksel Arjantin yemekleri eşliğinde tango gecesine katılma olanağı bulacak. Iguazu Milli Parkı’nda ise Paraguay, Arjantin, Brezilya’nın birleştiği noktada yer alan Iguazu şelalelerinin manzarasını nehrin içinden seyredecek olan Termo Teknik bayileri, aynı zamanda nehirde ve kanyonlarda şelalelerin altından geçerek tekne gezisi ve ardından doğa turu yapacak.

İngiltere’de 6 Sigma’lı üretim

110 yıllık tecrübeye sahip Ideal Boilers’ın İngiltere’deki ödüllü tesislerinde üretilen ve Termo Teknik tarafından Türk tüketicisine sunulan 6 Sigma kalitesine sahip EVOMAX duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, merkezi ısıtma sistemlerinde kurulum, bakım ve kullanım kolaylığı açısından önemli avantajlar sağlıyor.

Tek kazan ile 42, 65, 90, 105, 125 ve 160 kW kapasite değerlerine sahip olan EVOMAX, ısı talebine bağlı olarak kaskad kontrol paneli ile 15 adete kadar (Toplam 2400 kW = 2.000.000 kcal/h ) kontrol edilebiliyor. Türkçe karakterli kullanıcı ara yüzü hem kullanıcı, hem de servis için kolay, hızlı kurulum ve işletme sağlıyor. Web server ünitesi ile kontrol panelinin birlikte çalıştırılması durumunda dünyanın herhangi bir yerinden kazan dairesine erişim sağlanabiliyor.