Ana Menü

Tamer Özyurt: İstanbul’un geleceği için birlik olmalıyız

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, "İstanbul için, son derece sağduyulu ve sükûnet içerisinde yapılan bir seçimi geride bırakmanın huzurunu yaşıyoruz. Seçimin sonuçlarının, İstanbul’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, şunları söyledi:

“İstanbul için, son derece sağduyulu ve sükûnet içerisinde yapılan bir seçimi geride bırakmanın huzurunu yaşıyoruz. Seçimin sonuçlarının, İstanbul’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın gündeminde ilk sırada yer alan seçimin, ülke menfaatlerimiz doğrultusunda İstanbul’un geleceğine ışık tutacağına inanıyoruz. Dünyanın en büyük metropolleri arasında yıldızı giderek parlayan İstanbul’un dev projelerle yenilenen yüzünün, seçimin ardından hayata geçirilecek projelerle de kimlik kazanacağını düşünüyoruz. Seçimi kazanan yönetimin, Türkiye’nin gelecek hedefleri doğrultusunda, şehrimizin geleceğini şekillendirme yönünde çalışmalara odaklanarak, şehrimize çok önemli projeleri kazandırmasını bekliyoruz. Bu yönde yapılacak tüm çalışmaların destekçisi olacağız. Bu kadim kent için çalışmak, katkı sunmak hepimizin görevidir.”