Ana Menü

Süleyman Çetinsaya: Yeni dönemle birlikte inşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecek

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Öncelikle yeni yönetim sistemi ülkemize hayırlı olsun. İlk kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum’u tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsayayeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum hakkında açıklamada bulundu. 

Çetinsaya, "Öncelikle yeni yönetim sistemi ülkemize hayırlı olsun.  İlk kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum’u tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyorum. Sektörde Bakanın ismi çok olumlu karşılandı. Bakan sektörün artılarını eksilerini yakinen bilen çok tecrübeli bir kişi. Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü döneminde planlı ve yaşanılabilir kentlerin oluşturulmasına öncülük etti. Yaptığı birçok hamle ile sektörü daima canlı ve dinamik tuttu. Özellikle kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını bakan olarak da sürdüreceği kanaatindeyim. Yeni dönemle birlikte inşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Biz de Artaş İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz" dedi.