Ana Menü

Storbox Panjurları, mekanlarda güvenlik ve enerji tasarrufu sağlıyor

Türkiye’nin önde gelen PVC kapı ve pencere üreticilerinden Egepen Deceuninck; güneş ışığı, yağmur, toz gibi dış etkenlerden koruyan Storbox Panjur Sistemi ile ev ve ofislere güvenlik, yalıtım ve enerji tasarrufunu bir arada sunuyor

Sıcak yaz günlerinin gelmesiyle, serin ve ferah bir ortam ihtiyacı hemen herkesin önceliklerinden biri olmuş durumda. Bu amaçla gerek evlerde gerekse ofislerde panjur kullanımı geçmişten günümüze tercih edilen yöntemlerden biri olarak öne çıkıyor. Mekanlara pratik ve estetik çözümler sunan Egepen Deceuninck  Storbox Panjur Sistemi de güvenlik, yalıtım ve enerji tasarrufu avantajının yanı sıra yaşam alanlarında arzu edilen serinliğe kavuşulmasına yardımcı oluyor. Güneş ışığı, toz ve yağmur gibi hava koşullarına karşı koruma sağlayan Storbox Panjur Sistemi, kolay temizlenebilen yapısıyla kullanıcılar tarafından rağbet görüyor.


Storbox Panjur Sistemi yaz sıcaklarının bunaltıcı etkisini azaltıyor 

Egepen Deceuninck  Storbox Panjur Sistemi, güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı da koruma sağlıyor. Sıcak havaların yanında sert ve soğuk havalara karşı da etkili olan sistem, kullanıcılarına oluşabilecek herhangi bir hırsızlık olayına karşı da güvenlik avantajı sunuyor. Güneş ışınlarını direkt alan mekanlarda pratik çözümler sunan sistem, şık tasarımı ile evlerin mimarisi ile uyum sağlıyor. Zengin renk seçeneklerine sahip Storbox Panjur Sistemi, mekanlara daha dekoratif bir görünüm katıyor. Panjur, yaz aylarında bir çoğumuzun kabusu haline gelen sineklere karşı da maksimum ölçüde koruma sağlıyor. Sistem tercihe göre, sürme sineklik veya stor sineklik ile kombine ediliyor.

Panjur lamel seçeneği Ege ve Mini Panjur olarak kullanılabilen Storbox Panjur Sistemi, tek pencereye, kapı üstüne ve çoklu panjur uygulaması gerektiren mekanlara kolaylıkla uygulanabiliyor. Gürültüyü engelleyen yapısı ile sistem 165 milimetre ve 200 milimetre olarak iki farklı boyutta üretiliyor ve doğrama üstü panjur olarak kullanılıyor. Yüksek ısı yalıtımı sağlamak amacıyla 165x200 milimetre ve 200x235 milimetre kutularda özel sistem içinde bulunuyor.