Ana Menü

Sogne, mekanlara endüstriyel bir estetik getiriyor

Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton, rakipsiz parlaklığa ve dayanıklılığa yeni koleksiyonu Stonika’nın Sogne rengiyle devam ediyor. Stonika, Sogne ile mekanlara endüstriyel bir estetik getiriyor

Hem iç hem de dış mekan uygulamaları için gelişmiş teknik özelliklere sahip ultra kompakt yüzey Dekton’un yeni koleksiyonu Stonika, parlaklığı ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. Stonika, endüstriyel estetiği vurgulayan Sogne ile dikkat çekiyor. Farklı doğal taşlardan ilham alan Stonika koleksiyonunun tüm renkleri gibi Sogne de UV ışınlarına, çiziklere, lekelere ve termal şoklara karşı direnç sağlıyor. Bakım kolaylığıyla zeminler, dış cepheler, duvar kaplamaları, tezgahlar ve merdivenler gibi bir çok farklı uygulamada kullanılabiliyor. 

Sogne’den endüstriyel bir estetik

Gris Pulpis doğal taşının kendine özgü, yıpranmış güzelliğini yakalayan Sogne, görünümüyle fark yaratıyor. Doğal taşı ve eski betonu harmanlayan dokusu ve ultra parlaklık özelliğiyle endüstriyel bir estetik uyandırıyor. Geniş boyutlara ve çeşitli kalınlıklara sahip Stonika koleksiyonundan Sogne, mimarlar ve tasarımcılar için yaratıcı imkanlar sunuyor.