Ana Menü

Siemens, inovasyon ve tasarıma öncelik veriyor

Siemens'in ürünlerini modern, dinamik, sorumluluk sahibi ve sürdürülebilir bir yaşam için ürettiğini belirten Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ayşe Özkaya, "Siemens ürünleri, net ve kesin tasarımları ile stili de ön planda tutan kişilikleri yansıtıyor” dedi.

Gamze ÇALIŞKAN

Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ayşe Özkaya, yenilikçi, teknolojik, enerji verimli ve tasarımı ön planda tutan ürünleri beğeniye sunduklarını belirterek, “Siemens 168 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile günümüzde de sektöre yenilikler kazandıran ve standartları belirleyen firma kimliği ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ergonomik, yüksek performanslı, yenilikçi ve teknolojik benzersiz ürünlerle hayatı kolaylaştırırken, doğal kaynakları ve çevreyi korumaya da özen göstererek, enerji tasarrufuna ve sürdürülebilir bir yaşama vurgu yapıyoruz. Başka bir deyişle Siemens ürünleri modern, dinamik, sorumluluk sahibi ve sürdürülebilir bir yaşam için üretiliyor. Ürünlerimiz, bilinçli bir bireyselliğin altını çizen tasarımlarıyla, ilerici kullanım özellikleri ve işlevsellikleriyle, modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılıyor. Siemens ürünleri, net ve kesin tasarımları ile stili de ön planda tutan kişilikleri yansıtıyor” şeklinde konuştu. Firmalarının Türkiye'de satış ve pazarlama faaliyetlerine 1992 yılında başladığını anımsatan Özkaya, “Geniş ürün yelpazesiyle büyük bir çıkış yapan Siemens Ev Aletleri, üstün Alman teknolojisini estetik tasarımla birleştirerek sunduğu ürünleriyle sektörünün öncü markaları arasında yer alıyor” dedi.

“Siemens Ev Aletleri olarak serin, konforlu ve enerji verimli bir yaz için, ileri teknoloji ile geliştirilen ve yenilikçi özelliklerle donatılan, internete bağlanabilen, enerji tasarruflu yeni nesil ‘inverter split’ klima modellerini tüketicilerinin beğenisine sunuyoruz. Uzaktan Wi-Fi kontrol özellikli A ++ enerji sınıfı S1ZMA/I09812-12812- 18812 model klimalarımızı tüketicilerimizle buluşturuyoruz” diyen Özkaya, ürünlerindeki diğer özellikleri şöyle aktardı: “Kısa sürede ortamda istenilen iklimi yaratan Siemens klimalar, Wi-Fi bağlantısı özelliği ile de uzaktan kontrol erişilebiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcının, bulunduğu yerden klima ayarlarını yönetebilmesiyle cihazın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma, soğutma, nem ve konum ayarları akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Almanya merkezli bağımsız test kuruluşu TÜV tarafından test edilerek gerçek değerleri onaylanan ve “A++” enerji sınıfları için verilen TÜV Sertifikası almaya hak kazanan Siemens’in yeni klima modellerinde, verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunu da en üst düzeyde koruyan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılıyor. Ortam ısısını ideal düzeyde tutan Siemens inverter split klimalar, yazın havayı soğuturken nem oranını da düşürüyor. Ayrıca kişiye özel ideal iklim ortamı yaratan klimalar kışın ise havayı kurutmadan ısıtmak ve ortam havasını temizlemek gibi temel işlevleri yerine getirmek üzerine tasarlandı.”