Ana Menü

Sevinçler; Sapphire, Akmerkez ve Beyzade Konakları projelerine odaklandı

Sevinçler Grup iştiraki Sevinçler İnşaat, 2003 yılından bu yana nesiller boyu ayakta durabilecek yapılar inşa ederek, inşaat sektöründe temel esas olan 3E (emniyet, estetik ve ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti oluşturmak hedefiyle projeler geliştiriyor.

Sevinçler Grup iştiraki Sevinçler İnşaat, 2003 yılından bu yana nesiller boyu ayakta durabilecek yapılar inşa ederek, inşaat sektöründe temel esas olan 3E (emniyet, estetik ve ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti oluşturmak hedefiyle projeler geliştiriyor.

Sevinçler İnşaat, şu anda İbrahimli bölgesinde Sapphire, Akkent bölgesinde Akmerkez, Beylerbeyi bölgesinde Beyzade Konakları projelerini devam ettiriyor. Adından söz ettiren projeler geliştirerek bir marka olma yolunda ilerleyen Sevinçler İnşaat, Gaziantep'te yeni bir yaşam stili sunmayı, modern yaşam ihtiyaçlarını iyi bir şekilde karşılamayı amaçlıyor.

Şimdiye kadar Florya Akkent, BahceŞehir Akkent, AdaKule Akkent, Sevinç Park Yeditepe, Yuvam Evler İbrahimli, Mercan Evler, Nizamkent Karataş, Sevinç Sitesi, İkiz Evler projelerini tamamladıklarını söyleyen Sevinçler İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdülbari Sevinç, yaptıkları müşteri memnuniyeti anketlerinde başarı ve memnuniyet oranının yüzde 95 olduğuna vurgu yaptı. Sevinç, devam eden projeleri ve özellikleri hakkında şunları söyledi:

“Kusursuz bir estetik algıyla detaylandırılmış Sapphire daireleri, mimari yapısıyla göz dolduracak. Gaziantep'in en özel bölgesi İbrahimli'de yer alan Sapphire projemizin sunduğu olanaklar sosyal yaşama renk katacak; şehrin ortasında sakinliği yaşatacak bahçesiyle huzur sağlayacak. Hamam, buhar odası, sauna, havuz, fitness ve her daireye iki araç kapasiteli numaralandırılmış otopark gibi imkanlarla özel hissedilecek bir proje. Sapphire Gaziantep'te yükseklikleri 17 kattan oluşan üç kulede 4+1 230 metrekare-260 metrekare ve 300 metrekare daireler bulunmaktadır. 24 ay sürecek projemize yeni başladık. Diğer projemiz ana arterlere yakınlığı ile on plana çıkan Akmerkez, Karataş-Akkent bölgesinde otoyola bağlantısı ile önemli bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversiteye, okullara ve alışveriş merkezlerine çok yakın konumda olan Florya, sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor. Akmerkez’de özel olarak tasarlanmış yükseklikleri altı ve 11 kattan oluşacak üç blokta toplamda 100 konut ve ticari alanlar bulunmaktadır. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Sevinçler kalitesini sunuyor. Projede farklı ihtiyaçlara göre 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik on planda tutuluyor. Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, Akmerkez’de gerçek oluyor. Akmerkez, doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı, kat bahçesi ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor. Dört ay önce başladığımız projemizin 14 ay sonra tamamlanmasını planlıyoruz.”

68 konuttan oluşan Beyzade Konakları’nın ise bitmek üzere olduğunu söyleyen Sevinç, “Beylerbeyinde 5 bin 265 metrekare alan üzerine inşa edildi. Merkezi bir lokasyonda yer alan Beyzade Konakları, çevresinde yer alan stadyum, mağazalar, önemli ulaşım aksları, sosyal ve sportif faaliyet alanlarına yakınlığı ile ayrı bir önem taşımakta. Projede yükseklikleri dokuz ve sekiz kattan oluşacak iki blokta toplamda 68 konut bulunmaktadır. Geniş ve rakipsiz kat planına sahip olan projede, farklı ödeme seçenekleri bulunmakta. Projenin yüzde 75'i yeşil alan ve otopark olarak planlandı” şeklinde konuştu. Sevinç, iki yıl sonra yani devam projeleri tamamlandıktan sonra İstanbul’da farklı projelere imza atmak için araştırmalar yaptıklarına dikkat çekti.