Ana Menü

Sevgilisine en tatlı hediyeyi vermek isteyenler mutfakta

İntema Yaşam Akademi, şubat programında sevgilisine kendi hazırladığı çikolataları ya da lezzetli yemeklerin eşlik ettiği romantik bir akşam hediye etmek isteyenleri unutmadı. 14 Şubat’a özel atölyelerde aşkı çağrıştıran birbirinden lezzetli seçenekler bulunuyor.

Mutfağın öğrenilebilir halini sunan İntema Yaşam Akademi, şubat programında sevgilisine kendi hazırladığı çikolataları ya da lezzetli yemeklerin eşlik ettiği romantik bir akşam hediye etmek isteyenleri unutmadı. 14 Şubat’a özel atölyelerde aşkı çağrıştıran birbirinden lezzetli seçenekler bulunuyor.

Sevgilisi için yemek yapmayı sevenler için 9 Şubat Cumartesi günü “Sevgililer Günü Cupcake” atölyesi yapılacak. Atölyede, Red velvet, vanilyalı ve pembe cupcake yapımı öğrenilecek. Aşka en çok yakıştırılan lezzetlerin başında gelen çikolatadan vazgeçemeyenleri ise 10 Şubat Pazar günü yaban mersini dolgulu bonbon çikolata ve karamel dolgulu kalp çikolata yapımının öğrenileceği “Sevgililer Günü Çikolata Atölyesi” mutlu edecek.

Romantik bir mutfak deneyimine hazır mısınız?

14 Şubat’ta yapılacak “Sevgililer Günü Menüsü” atölyesi, bu özel günü alışılagelmiş etkinliklerden farklı şekilde kutlamak isteyenleri ağırlayacak.  Mutfağa birlikte girmeyi seven çiftler, bu atölyede İntema Yaşam’ın usta şefleriyle, Chili biber ve bal marineli Jumbo karides, hardal ve lime marineli somon fileto, çikolata sufleden oluşan ve bolca aşkla dolu “Sevgililer Günü Menüsü“ hazırlayacak.

Biletler İntema Yaşam ve Biletix’te

Mevsimsel ve yerel ürünlerle, global teknikleri buluşturan akademi mutfağında; şeflerle birlikte yemek pişirilirken, atölye sonunda katılımcılara bir de sertifika sunuluyor.

Kanyon Alışveriş Merkezi G katındaki İntema Yaşam Mağazası’nda, son teknoloji ürünlerle tasarlanan mutfaklarda verilen eğitimlerde mutfak ve yemek kültürüne dair merak ettiklerini keşfedip öğrenmek isteyenler, İntema Yaşam Akademi atölye biletlerine İntema Yaşam Mağazası’ndan veya Biletix’ten ulaşabilirler.

9-15 Şubat haftası Atölye Programı:

 Sevgililer Günü Cupcake: 9 Şubat Cumartesi, 17:00 – 20:00

 Sevgililer Günü Çikolata: 10 şubat Pazar, 17:00 – 20:00

 İtalyan Mutfağı: 11 Şubat Pazartesi, 19:00-22.00

 Sevgililer Günü Menüsü: 14 Şubat Perşembe, 19:00-22.00

 

**Atölyeler, Kanyon AVM G Katı’ndaki İntema Yaşam mağazasında yapılmaktadır.