Ana Menü

Schneider Electric Elektrikçi Günleri buluşması, Mersin’de gerçekleşti

Schneider Electric, sektörde gelişimi sürekli kılmak üzere elektrikçileri bir araya getirdiği Elektrikçi Günleri’ni Mersin Hilton Hotel’de düzenledi. Etkinlikte güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik için kritik önem taşıyan “Kaçak Akımdan Korunma” ve “Yıldırımdan Korunma” konuları öne çıktı.

Schneider Electric, 2019 yılında da Elektrikçi Günleri Etkinliği ile elektrikçilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Şirketin Mersin bölgesindeki elektrikçilerle buluştuğu etkinlik Mersin Hilton Hotel’de gerçekleşti ve tüm etkinliğin moderatörlüğünü Edutainment kadrosundan tanınan ve sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy eğlenceli ve interaktif bir şekilde gerçekleştirdi.

Etkinlik kapsamında enerjinin güvenli, güvenilir ve verimli kullanılmasında önemli bir role sahip olan “Kaçak Akımdan Korunma” ve “Yıldırımdan Korunma” konuları konuşuldu. Katılımcıların görüş ve deneyimleriyle interaktif oturumlar düzenlendi.

 

Ayrıca Schneider Electric’in elektrikçiler için geliştirdiği sadakat programı olan Fazpuan ve e-ticaret kanalı Fazticaret.com hakkındaki son gelişmeler de katılımcılarla paylaşıldı. Etkinlikte öne çıkan bir diğer konu ise Schneider Electric’in Elektrikli Araç Şarj İstasyonu oldu. Türkiye’de hızla gelişmekle olan bu alan için yeni nesil bir çözüm sunan bu ürün katılımcıların yoğun ilgisini topladı. 

Etkinliğe katılan elektrikçiler, Fersoy eşliğinde eğlenceli zaman geçirdiler. Programın sonunda ise yine Fersoy’un moderatörlüğünde çeşitli senaryolar canlandırılarak gün içinde paylaşılan bilgilerin uygulaması yapıldı.  

Şirket, Elektrikçi Günleri etkinliğini bu sene içerisinde beş farklı şehre daha taşıyacağını duyurdu.