Ana Menü

Red Dot ve iF Design Awards ödüllerinin sahibi Geberit AquaClean Sela oldu

Geberit, AquaClean Sela ile tasarım alanında dünyanın en saygın ve bağımsız tasarım ödülleri olarak gösterilen Red Dot ve iF Design Awards ödülüne değer bulundu.

Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan AquaClean Sela, hemen hemen her banyo ortamına uyan zarif ve şık tasarımıyla banyoları bir sanat eserine dönüştürüyor. Nazik, samimi bir temizlik ve geliştirilmiş kişisel rahatlık duygusuyla tasarımını daha da güçlendiren yeni nesil ürün, üksek kalite standartlarını bir arada sunuyor. Tasarımına eklediği WhirlSpray taharet teknolojisine ek olarak sesiz deşarj sağlayan TurboFlush teknolojisiyle de Sela, hijyenin isimlerinden biri oluyor.

Geceleri kullanıcısını bir ortam ışığıyla karşılayan ve uzaktan kumandası sayesinde tüm fonksiyonların kolayca yapılmasına olanak tanıyan Sela, tek bir tesisatçı tarafından kolaylıkla monte ediliyor. Yeni Sela, kolay bakımıyla da kusursuz bir temizlik sunmanın ötesinde her kullanımdan önce ve sonra taharet borusu sterilizasyonu sağlıyor. Red Dot ve iF Design Awards ödüllü AquaClean Sela, mobil telefonunuza indirebileceğiniz uygulama sayesinde rahatlıkla kontrol edilerek Avrupa Ekotasarım Koşullarına (ErP yönergeleri) uygun olarak üretiliyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.