Ana Menü

Prosegur’dan referanslı güvenlik ile huzurlu evler

Yazın gelmesiyle boş kalan evler ve artan hırsızlık olaylarına karşı güvenlik ihtiyacı gittikçe artıyor. Alarm sektöründe dünyanın lider markalarından Prosegur, ‘Her arkadaş 1 ay avantaj’ kampanyasıyla sizin kadar sevdiklerinizin de güvenliğini düşünüyor

Prosegur’un her zaman güvende olmak isteyenler için başlattığı 1+1 avantajlı referans kampanyası devam ediyor. Hem sizin hem sevdiklerinizin güvende olmasını isteyen Prosegur, kampanyadan yararlanmak isteyen, mevcut abonelerin referansıyla gelen her kullanıcıya ve referans gösteren aboneye bir ay ücretsiz hizmet sunuyor.

Hem size, hem referansınıza ücretsiz güvenlik hizmeti

Son teknoloji ürünleri ile fark yaratan güvenlik uzmanı Prosegur, dünya standartlarının üzerinde pek çok güvenlik çözümünü bir arada sunmaya devam ediyor. Eksiksiz güvenlik anlayışıyla hayatınızı kolaylaştıran Prosegur Alarm, Standart Paket, Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü, Anti-Sabotaj, Anti-Jammer ve taahhütsüz anlaşma gibi hizmet ayrıcalıklarına referans kampanyasını da ekleyerek tüm müşterilerine 7/24 eksiksiz ve tam koruma sağlıyor. Prosegur Alarm’ın “Her arkadaş 1 ay avantaj” kampanyası, Prosegur’a aboneliği olan mevcut müşterilerin yanı sıra abone olacak yeni müşterileri de kapsıyor. Hem referans veren Prosegur müşterisi hem de referans verilen yeni Prosegur müşterisi 1’er ay ücretsiz abonelik kazanıyor.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların sadece referans bilgilerini paylaşarak, hem kendilerinin hem de referans gösterdiği kullanıcıların güvenliğini bir ay Prosegur Alarm’dan ücretsiz olarak karşılamaları mümkün. Eski ve yeni tüm müşterileri kapsayan kampanya, tercih edilecek tüm Prosegur hizmetlerinde geçerli oluyor. Kampanyadan yararlanacak kişilerin ücretsiz hizmeti, referans verilen tarihten sonraki ayda faturalarına yansıtılıyor.