Ana Menü

Polikarbonat çatı ve cephe sistemlerine değer katıyor

Doğal aydınlatmaların endüstriyel yapılardaki önemini biliyoruz. Enerji tüketimini azaltmasının yanı sıra doğal ışığın içeride çalışan personellerin motivasyonun artırması da cabası. Polinet firmasının polikarbonat ürün ve sistemleri ısı-su-rüzgar yalıtım özellikleri, kolay-hızlı-güvenli uygulamalarıyla da işlevsel ve ekonomik avantajlar sağlar.

Doğal aydınlatmaların endüstriyel yapılardaki önemini gün geçtikçe artıyor. Enerji tüketimini azaltmasının yanı sıra doğal ışığın içeride çalışan personellerin motivasyonun artırmasına da yardımcı oluyor. Polinet firmasının polikarbonat ürün ve sistemleri ısı-su-rüzgar yalıtım özellikleri, kolay-hızlı-güvenli uygulamalarıyla da işlevsel ve ekonomik avantajlar sağlıyor. 

Endüstriyel çatı kaplaması olarak kullanılan Easylux, Masterlux ve Grecalux polikarbonat paneleri su, rüzgar geçirmemesi ve ısı kaybı oluşturmaması sebebiyle müşterilerinin beklentisini karşılıyor. Polikarbonat ailesi üyelerinden Easylux pc paneller; binili sistem çatı sandviç paneli ile birlikte kullanılması için tasarlanmış formu ve montaj birleşim detayları sayesinde, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılıyor. MasterLux sistem; kepli sistem çatı sandviç panelleriyle birlikte kullanılan, rüzgar, su ve ısı kaybı problemlerine karşı gösterdiği yüksek performansla pazardaki doğru ürün olarak dikkat çekiyor. Altı duvarlı gövde yapısıyla çok yüksek ısı yalıtımı ve yük dayanımı sağlıyor. Trapez formu sayesinde yüksek mukavemet gösteren ve endüstriyel çatı, cepheler için ekonomik çözümler sunan üç duvarlı bir polikarbonat panel sistemi olan GrecaLux; çok uzun mesafeli alanlarda birbirine kolayca eklenerek herhangi birleşim aksesuarı olmadan kolayca uygulanabiliyor. 

Bu polikarbonat ürün ailesi özelikleri sayesinde şeffaf çatılar ve cepheler için uygun alternatifli çözümler oluşturuyor. Panellerin montajının kolay ve güvenli olmasıyla endüstriyel alanlarda tercih sebebi oluyor.

Kolay formlara girebilen, cama göre dayanıklı ve hafif olan transparan Polikarbonat Paneller, çok duvarlı gövde yapıları sayesinde ısı yalıtımı sağlarken yüksek ışık geçirgenliği ile çatı, cephelerde güvenli bir şekilde kullanılıyor. Ayrıca yüzde 100 geri dönüşüm ve sıfır atık özelliğiyle çevreci bir malzeme olan Polikarbonat Paneller, mimari yapıların doğal ışık ihtiyaçlarını karşılayarak doğru sistemsel çözümler sunuyor.