Ana Menü

Pınar Massena, Workinton’da

Çalışma hayatındaki bilinen alışkanlıkları hızlı bir şekilde değiştiren Workinton, kadrosuna Pınar Massena’yı kattı. İş dünyasında bir çok başarılı projeye imza atan Pınar Massena, Workinton'da Managing Director olarak göreve başladı.Çalışma hayatındaki bilinen alışkanlıkları hızlı bir şekilde değiştiren Workinton, kadrosuna Pınar Massena’yı kattı. İş dünyasında bir çok başarılı projeye imza atan Pınar Massena, Workinton'da Managing Director olarak göreve başladı.

Boyner Holding’in başarılı projelerinden Back Up’ın tüm serüveninde yönetici olarak rol alan Pınar Massena, Emek Sigorta, Inter Sigorta, Demir Sigorta, Boyner Holding, Çelebi Holding, Batıgöz Hastaneleri ve Martı GYO’da edindiği bilgi ve deneyimlerini Workinton için kullanacak.

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü bitirdikten sonra sigortacılık sektöründe başarılı pazarlama uygulamaları gerçekleştiren Pınar Massena, Boyner Holding’in 2003 yılında kurduğu Back-Up markalarının kuruculuğunu ve liderliğini yaptı. 220 bin üyesi olan büyük bir aile kuran Pınar Massena, kişi ve kurumlara hizmet veren bu sistemi Türkiye’de ilk olarak yaratarak bir hikayesine imza attı.

İş geliştirme, üyelik, müşteri yönetimi, sadakat yaratma ve mutlu müşteri edinme gibi alanlarda başarılı projelere imza atan Pınar Massena, yönetim tecrübesi ve vizyoner bakış açısı ile Workinton’un tüm operasyon süreçlerinde yetkili olacak. Pınar Massena, İngilizce ve Fransızca biliyor.