Ana Menü

Panasonic Eco Solutions Türkiye, LED panel aydınlatma ürünlerini tanıttı

Panasonic Eco Solutions Türkiye, ürün ailesini LED panel aydınlatma ürünleri ile genişletti. Güçlü kuruluş, Panasonic markası altında satışa çıkacak yeni ürün yelpazesini İstanbul’da gerçekleştirdiği görkemli bir lansman organizasyonu ile bayilerine ve sektöre tanıttı.

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider isimlerinden Panasonic Eco Solutions Türkiye, ürün ailesini LED panel aydınlatma ürünleri ile genişletti. Güçlü kuruluş, Panasonic markası altında satışa çıkacak yeni ürün yelpazesini İstanbul’da gerçekleştirdiği lansman organizasyonu ile bayilerine ve sektöre tanıttı.

Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin yeni LED panel aydınlatma ürünlerinin lansmanı için düzenlediği organizasyona Panasonic Eco Solutions Japonya Yönetim Kurulu Başkanı Tatsuya Kumazawa; Panasonic Eco Solutions Japonya Yönetim Kurulu Üyesi Eiji Maruyama, TR&MEA, Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bora Kankaya ve çok sayıda bayi katılım gösterdi.

 

“Farklı kullanım alanları için ideal aydınlatma çözümleri”

Lansmanın açılışında konuşan Panasonic Eco Solutions Japonya Yönetim Kurulu Başkanı Tatsuya Kumazawa, “100’üncü kuruluş yılını kutlayan dünya markası Panasonic için Türkiye oldukça büyük ve stratejik bir öneme sahip. Türkiye’deki üretimlerimizi daha da artırmaya yönelik olarak aldığımız aksiyonlar bunun en açık göstergesidir. Tesislerimizden makine parkurlarımıza, Ar-Ge’den teknolojik alt yapımıza kadar birçok noktada yeni yatırımlar gerçekleştirmiş olmamızın yanı sıra, istihdama sağladığımız katkıyı da artırmaya devam ediyoruz. LED aydınlatma ürünlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu lansman, Türkiye’ye ve bayilerimize duyduğumuz güvenin önemli bir kanıtı niteliğinde. Bayilerimizin büyük desteği ile pazarda çok önemli bir yer elde edeceğini düşündüğüm LED aydınlatma ürünlerimiz; sıva altı ve sıva üstü iç mekan aydınlatma armatürleriyle, farklı kullanım alanları için ideal aydınlatma çözümleri sunacak” dedi.

 

“Panasonic'in benzersiz ürünlerini piyasaya sunmayı planlıyoruz”

Panasonic Eco Solutions Japonya Yönetim Kurulu Üyesi Eiji Maruyama da, “1918 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana Panasonic kendini insanların yaşamlarını iyileştirmeye ve toplumun ilerlemesine katkıda bulunmaya adamıştır. İşte bu nedenle temel teknoloji ve bilgi birikimini bir araya getiriyoruz. Bu yıl Panasonic'in 100’üncü yılı. Bu unutulmaz yılda ilk adım olarak, LED panel aydınlatma ailemizi beğenilere sunuyoruz. Sonraki adım olarak Türkiye'de Panasonic'in benzersiz ürünlerini piyasaya sunmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu. 

Kuruluşumuzun daima sektörünün en iyi oyuncusu olacağına inanıyorum”

TR&MEA, Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bora Kankaya ise, “Panasonic’in 100 yıllık tecrübesinin bir yansıması olduğunu düşündüğüm ve sektördeki tüm firmalardan ayrılan üstün bir özelliği var ve bu beni gerçekten çok etkiliyor. Bu özellik; müşterilerine verdiği büyük ve koşulsuz değer. LED ürünlerimizde daha da güçlenen kuruluşumuzun bayilerimizle birlikte sektörünün daima en iyi ve en dinamik oyuncusu olacağına kalpten inanıyorum” açıklamasında bulundu. 

Ece Vahapoğlu sundu, Işın Karaca sahne aldı

 

Ünlü sunucu Ece Vahapoğlu’nun sunduğu organizasyonda gerçekleşen LED sahne şovu büyük beğeni topladı. Daha sonra ise beğenilen sanatçı Işın Karaca sahne alarak sevilen şarkıları ile geceye renk kattı.