Ana Menü

Özen Kuzu'dan Murat Kurum tebriği

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, "Sektörümüzün gelişimi ve sorunların çözümü için görevini başarıyla yürüten Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olması sektörümüz adına sevindirici bir gelişme" diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’nin ilk kabinesi açıklandı. Murat Kurum 66’ncı hükümetin Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak göreve getirildi. Konu ile ilgili Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, şunları söyledi:

“Ülkemizin önemli demokratik dönüşümlerinden biri dün tamamlandı. Yeni sistemin ilk Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni kabinede yer alan isimleri açıkladı. Gayrimenkul sektöründe kampanyalar ve şehirleşme projeleriyle dikkatleri üzerine çeken, Emlak Konut GYO’nun Genel Müdürü Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanı oldu. Sektörümüzün gelişimi ve sorunların çözümü için görevini başarıyla yürüten Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olması sektörümüz adına sevindirici bir gelişme. Kendisine bu görevinde başarılar diler ve tebriklerimi sunarım. Hem seçim sonuçlarının hem de yeni kabinemizin ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim.”