Ana Menü

Önümüzdeki dönemde Çevre ve şehircilik anlamında çok hızlı mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum

Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, "Kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev alan Murat Kurum, sektörün içinde olan, engin tecrübelere sahip bir kişi. Gayrimenkul sektöründe hızlı karar almak ve uygulamaya geçirebilmek çok önemli. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde çevre ve şehircilik anlamında çok hızlı mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum" dedi.

Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı  Bahattin Uçar, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum hakkında açıklamada bulundu.

Uçar, “Öncelikle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesinin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev alan Murat Kurum, sektörün içinde olan, engin tecrübelere sahip bir kişi. Gayrimenkul sektöründe hızlı karar almak ve uygulamaya geçirebilmek çok önemli. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde çevre ve şehircilik anlamında çok hızlı mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum. Özellikle Bakanımız Murat Kurum ile birlikte ülkemizde daha sağlıklı, planlı ve yaşanılabilir kentler meydana getirmek için kentsel dönüşüm projelerinin daha da hız kazanacağına olan inancım tamdır. Biz de Invest İnşaat olarak başta dönüşüm projeleri olmak üzere yatırımlarımızı tüm hızıyla sürdürerek ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.