Ana Menü

Newport koleksiyonu büyük ebatlarıyla büyük alanlarda

Bien’in yeni seramik koleksiyonları arasında yer alan Newport, üzerinde barındırdığı beyaz, gri ve siyah tonları ile mermerin kimliğini ürüne yansıtmasıyla dikkatleri çekiyor.

Geçmiş zamanda daha çok hamamlarda tercih edilen mermer, günümüz gelişen teknolojisiyle birleşerek, ‘’mermer görünümlü seramiklerin’’ mekanlarda yer almasını sağladı.  Seramiğin kullanım kolaylığı ve hijyeni dikkate alan yaklaşımı, mermerin doğal ve özgün haliyle buluştu. Doğallığın gücü ve biricikliği mekana kimlik kazandırır hale geldi.    

Bien’in geliştirdiği Newport Koleksiyonu bu trende en iyi örneklerinden biri. Kullanıcılar 120x180 santimetre ebatlı koleksiyonu, 240 santimetre tavan yüksekliği standardında uyguladıklarında mermerin derinlikli dünyasını mekanlara taşıyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan büyük ebatlı koleksiyon mekanları özgünleştirmeyi başarıyor.  

Tasarımında, dikkat çekici detayların yer aldığı 120x180 santimetre ebadındaki Newport Koleksiyonu özellikle, sosyal mekanlar, oteller, alışveriş merkezleri, hava alanları ve ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip. Dona dayanıklı ve yoğun yaya trafiğine uygun koşullarda üretilen koleksiyon yerde ve duvarda daha bütünsel mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.