Ana Menü

MODD/group iş ortaklarına San Deco'yu ekledi

Türkiye’de önde gelen 220’den fazla kurumsal markasına hizmet veren MODD/group, müşteri portföyüne yeni bir markayı daha ekledi. MODD/group; yarım asırlık tecrübesiyle, ‘dekoratif boya’ alanında uzman San Deco ile anlaştı.

Reklam ajansı, ürün tasarımı ve girişimciliğe dair proje geliştirme gibi multidisipliner yapısıyla öne çıkan ve bünyesinde MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketlerini bulunduran MODD/group, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. İstanbul, Hong Kong ve Londra’daki ofisleriyle 220’den fazla markaya hizmet veren MODD/group, Ar-Ge araştırmaları ve üç kıtaya yayılan uluslararası pazar gücüyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından San Deco ile anlaştı. MODD/group, San Deco’ya sosyal medya yönetimi, dijital reklam kampanyaları ve bu iki alandaki kreatif çalışmalar konusunda hizmet verecek.

Yeni iş birliğiyle ilgili açıklama yapan MODD/group Genel Müdürü Emre Ulutürk şunları söyledi: “Yarım asırlık bir şirket olan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü konumunda. Şirket, hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılıyor. San Deco’nun bir diğer önemli özelliği insan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olarak doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen üretim politikaları benimsemesi. Böylesine önemli bir şirketle yakın iş birliğine başlamaktan dolayı çok mutluyuz. San Deco’ya çizgi altı alanında hizmet vereceğiz.”

MODD/group ile başlattıkları yeni iş birliğiyle ilgili konuşan San Deco Genel Müdürü Dilek İnci,  “MODD/group gibi Türkiye’nin önemli markalara hizmet veren bir şirketle çalışıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. MODD/group’la birlikte güzel işlere imza atacağız” dedi.