Ana Menü

Mimari Tasarım Zirvesi’nde Dekton Stonika ile ilgi gördü

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, 5-6 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Arch Dsgn Summit’te Dekton Stonika ve Natural Collection ile Sensa yüzeyleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü

Türkiye’nin en büyük mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan Arch Dsgn Summit, 5-6 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi. Yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider markalarından Cosentino Dekton Stonika, Dekton Natural ve Sensa yüzeyler ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. Yurt içinden ve yurt dışından mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında 20 binin üzerinde sektör profesyonelini ve öğrencileri bir araya getiren zirvede Cosentino’nun mimari ve tasarım satış yöneticileri, B2B buluşmalar gerçekleştirerek, mimarlarla yüzyüze iletişim kurdu.

 

“Ürünlerimizi sergilemekten memnuniyet duyuyoruz”

Cosentino Türkiye Ülke Direktörü Alper Şensan, etkinliğe dair yaptığı açıklamada, “Mimari Tasarım Zirvesi, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa verdiğimiz önemle katıldığımız etkinliklerin başında geliyor. Gümüş sponsoru olduğumuz zirvenin, tasarım ve mimarlık dünyasını buluşturarak, katılımcılara yeni perspektifler sunmasından ve böylesine değerli bir etkinlikte ürünlerimizi sergilemekten büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.