Ana Menü

Metrogarden AVM’nin yeni karakterini çocuklar belirledi

Metrogarden AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile geçtiğimiz sömestrda 6 -14 yaş aralığındaki çocuklara hem öğrenip hem de üretecekleri keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapmıştı. Çocukların tasarladığı Metrogarden’ın yeni karakteri, 23 Nisan Salı günü birbirinden eğlenceli oyunlarla tanıtılacak. Eğlence, 28 Nisan’a kadar da devam edecek.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM, hem ürün çeşitliliği hem de ulaşım kolaylığıyla alışverişin merkezi konumunda yer alıyor. Metrogarden AVM, 23 Nisan’da tüm çocukları yeni karakteriyle tanışmaya davet ediyor.

Geçtiğimiz sömestr döneminde 6 -14 yaş aralığındaki çocukların katıldığı Ipad’ler yardımıyla düzenlenen tasarım etkinliğinde çocuklar, Metrogarden AVM’nin yeni karakteri için birbirinden farklı tasarımlar hazırladı. Gerçekleşen ön eleme ve akabinde www.miniktasarımcilar.com sitesinden yapılan oylamayla 20 Nisan’da açıklanan oylama neticesinde tüm çocuklar, 23 Nisan’da yapılacak tanıtım etkinliğiyle yeni karakterle tanışacak.

Çocuklar, 28 Nisan’a kadar devam edecek etkinliklerde; boyama, karaoke ve masal saati etkinlikleriyle eğlenceli vakit geçirecek. 0-14 yaş aralığında tüm çocukların katılımına açık olan etkinlikler, 13.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Seanslara katılım hediye dükkanından rezervasyon ile yapılacak.