Ana Menü

LUX* Bodrum rezidansları lansman fırsatlarıyla satışta

MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği LUX* Bodrum Resort & Residences’ın içerisinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor.

MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği LUX* Bodrum Resort & Residences’ın içerisinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor. Kişiye özel ve alışılmışın dışında sade ve yalın hizmet sunan LUX* Bodrum’da rezidans sahibi olan yatırımcılar birçok ayrıcalıktan da faydalanabilecek. 72 adet rezidanstan 14 adedinin satıldığı ve tapu tesliminin gerçekleştiği tamamı denize sıfır, panoramik deniz manzarasına sahip rezidanslar lansman dönemine özel fiyatlarla satılıyor.

MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan kullanılmayacağı zamanlarda otelle birlikte işletilme olanağı da bulunan LUX* Bodrum rezidansları hakkında şunları söyledi: “Biz bu projede rezidans daireleri hayata geçirirken imkansızları bir araya getirdik. Her dairenin deniz manzarası görmesi, havalimanına yakın lokasyon ve yaşam kalitesini yükseltecek ve her yaş grubuna uygun donatıların bir arada bulunması benim için çok önemliydi ve gerçekleştirdim. Kendi rezidansım da bu projenin içerisinde. Aslına bakarsanız kendime komşu arıyorum. Ancak bu projede hepimiz doğaya komşuyuz. Patronu ‘doğa’ olan LUX* Bodrum rezidansları yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandıracak. Özellikle lansman döneminde avantajlı fiyatlarla yatırım yapanlar kısa süre içinde projenin kendini amorti etmesiyle kazanmaya başlayacaklar. Milano’da dünya çapında gerçekleştirilen A’Design Awards Gümüş ödüllü rezidanslarımız ile yeşili ve çevreyi korumanın yanı sıra, otel konforunda bir hayat vaat ediyoruz.”

Ayrıcalıklı lüks, lansman dönemine özel fiyatlarla satışta

Hemen teslim ve lansman dönemine özel fiyat seçeneğiyle satışa sunulan; toplam 83 bin metrekarelik alanda yükselen ve LUX* Resorts & Hotels zincirinin Avrupa’daki ilk otelini bünyesinde bulunduran LUX* Bodrum Resort & Residences, teras rezidansları 780 bindolar, 200-600 metrekare arasında değişen müstakil bahçelere sahip olan bahçe rezidansları ise 1 milyon 50 bin dolar.

 172 metrekarelik 3+1 teras ve 224 metrekarelik 4+1 bahçe dubleksi seçenekleri bulunan LUX* Bodrum rezidansları, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik sahil şeridi, odalardan görülen kesintisiz deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla iyi bir tatil ve kaliteli zaman geçirmek için yaşam alanları sağlıyor.

4 mevsim güvenlik ve bakım hizmetinin sunulduğu LUX* Bodrum rezidanslarında, Ege ve Bodrum koylarının panoramik manzarasının yanı sıra defne ve zeytin ağaçlarının çevrelediği birçok farklı çeşit bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş doğal güzellikleri ile egzotik lüksü deneyimlenecek.

Hızlı ve kolay ulaşım imkanı

Havaalanına 13 kilometre mesafede bulunan lokasyonu ve hızlı ulaşım kolaylığı sunan transfer teknesiyle Türkbükü’ne 15 dakika mesafede bulunan LUX* Bodrum Resort & Residences, kişiye özel hizmet sunuyor. Mimarisindeki sade form, doğadan ilham alan renk ve dokusuyla tüm iç dekorasyonu son teknoloji ve akıllı sistemlerle donatılan full mobilyalı rezidans daireler tamamlanmış olarak yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Ödüllü mimari tasarım

Dünyanın elit tasarım yarışmalarından biri olan Milano A’Design Awards’ta Mimari, Bina ve Yapı Tasarımı Kategorisinde Gümüş Ödül kazanan LUX* Bodrum, uzun ömürlü malzemeler, ince Türk işçiliği ve bölgeye özgü otantik yüzey rötuşları eşliğinde İtalya’dan, Almanya’dan ve dünyanın diğer egzotik köşelerinden gelen özel malzemeler ile kombine ediliyor.

 

Kuyucak Mevkii, 48670, Boğaziçi -Adabükü

Bodrum – Muğla

luxresorts.com

www.luxresidencesbodrum.com

http://www.luxresorts.com/tr/hotel-bodrum/luxbodrum

sales@mycpartners.com