Ana Menü

Kilim Mobilya, iletişim yönetimi için Brandworks İletişim ile el sıkıştı

Brandworks İletişim Danışmanlığı, sürdürülebilir büyüme vizyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim Mobilya’nın kurumsal iletişim, etkinlik ve medya ilişkileri yönetimini üstlendi.

Tamamen yerli kaynaklardan aldığı güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üreten Kilim Mobilya, kurumsal iletişim, lider iletişimi, kriz iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına ürünler üreterek istikrarlı bir şekilde büyüyen ve ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim Mobilya, bugün sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesindeki yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Kilim Mobilya, tüm iş süreçlerini EFQM mükemmellik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.