Ana Menü

Karre Cities hediye edin, Paris'i ona getirin

Bu Sevgililer Günü’nü aşkın başkenti Paris’te geçiremeyebilirsiniz, ama yine de sevgilinize Paris’i hediye etmeniz mümkün. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşlarından Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Karre Cities serisinde yer alan Paris temalı elektrik anahtarı ve prizler size göre...

Bu Sevgililer Günü’nü aşkın başkenti Paris’te geçiremeyebilirsiniz, ama yine de sevgilinize Paris’i hediye etmeniz mümkün. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşlarından Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Karre Cities serisinde yer alan Paris temalı elektrik anahtarı ve prizler size göre… Paris temalı Karre Cities ile şimdi sevdiğinizin odasına romantizm katmanın tam zamanı. 

 

Bugün, aşkın ve romantizmin başkenti neresi diye sorulduğunda birçok kişinin vereceği ilk yanıt Paris. Bu 14 Şubat’ta hediyeniz hem aşkınızı hem de Paris’in kendine özgü havasını yansıtsın istiyorsanız, Karre Cities serisi doğru seçim. Paris temalı elektrik anahtarı ve priz modelleri, mekanlara farklı bir tarz katarken üzerlerindeki kalp motifleri ile de aşkınızı ifade ediyor. Ayrıca kalbinizdeki kişiyi prizlerden kaynaklı ev kazalarından ve elektrik çarpmalarından korumak için hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde çocuk koruma aparatı bulunuyor.