Ana Menü

İkitelli Trios 2023’e şimdi taşın, yılsonunda öde

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, Pulsar İnşaat tarafından geliştirilen sanayi projesi Trios 2023’te iskanı alınan, bağımsız bölümlerin hemen teslim edildiği A Blok’ta üretim ve depolama başladı.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, Pulsar İnşaat tarafından geliştirilen sanayi projesi  Trios 2023’te iskanı alınan, bağımsız bölümlerin hemen teslim edildiği A Blok’ta üretim ve depolama başladı.

Satış ve pazarlaması Turyap tarafından yürütülen Trios 2023 projesinde yerleşmeler başladı. İki bloktan oluşan, üretim, depolama ve lojistik faaliyetine uygun, cadde dükkân ve mağazalarının da yer aldığı toplam 353 bağımsız bölümden oluşan Trios 2023 projesinde önemli bir aşama kaydedildi. İskânın alındığı, kat mülkiyeti tapuların hazır olduğu, işyeri satın almış olanlara yer teslimlerinin başladığı Trios 2023’te her geçen gün faaliyete başlayan firma sayısı artıyor.

Hemen taşın, yılsonunda öde

5 yıldız konforunda inşa edilmiş olan Trios 2023 sanayi bloklarına yatırım yapmak isteyen, faaliyetini sürdürdüğü atölyesi küçük gelen, işini büyütmek isteyen, farklı bölgelerdeki imalat ve depolama mekanlarını tek bir çatı altında toplamak isteyen imalat, lojistik firmaları için cazip bir kampanya düzenlendi. Sadece toplam 5 bin metrekarelik bir alan için geçerli olacak kampanyada, yüzde 20 peşinat ödemesi alındığında, yerleşmelerin başladığı A Blok’ta satın alınan işyerleri hemen teslim edilecek, bakiye ödemesi 2018 yılı sonunda talep edilecek. ‘yüzde 20 peşinat, bakiye yılsonu ödeme’ kampanyası, inşaatı son aşamaya gelen, satış fiyatı cazibesi sunan B Blok için de geçerli olacak.

Cazip satış fiyatları uygulanıyor

Projede, brüt alan birim satış fiyatları KDV hariç 4 bin 60 TL ile 8 bin 650 TL arasında değişen, son 53 adet işyerinin satışı devam ediyor.  Özellikle bilançolarına yansıyan kur farkı gelirlerini değerlendirmek isteyen, yıl sonuna kadar alacakları bulunan şirketler için önemli bir fırsat sunan kampanya döneminde, işyeri teslimlerinde KDV oranı, 31 Ekim 2018’e kadar, yüzde 8 olarak uygulanıyor.

Tırların çatıya kadar çıkabildiği, metrekarede 2 ton hareketli yük taşıma kapasitesi bulunan, kat yüksekliklerinin 7 ve 8 metre olduğu, brüt 413 metrekare tek bir bağımsız bölümden, yan yana bağımsız bölümlerin birleştirilmesiyle  oluşturulacak brüt 7 bin metrekareye kadar büyütülebilecek işyerlerinin yer aldığı Trios 2023’te satışa konu bağımsız bölümlerin hepsinde, düşeyde kullanım alanını artırma imkânı sunan metreküp avantajı bulunuyor. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin kalbinde yer alan proje, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı bağlantısıyla, İstanbul’un diğer sanayi bölgelerine göre avantajlı bir konumda.