Ana Menü

Huzur ve ferahlık Ankara'da birleşiyor

Ülkealan Yapı Endüstrisi AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, bazı projelerin konut kavramını doldurmadığını belirterek yükselen yeni projeleri için “aydınlık, kullanılabilir, ferah alanlar” vurgusu yaptı.

Konut alacaklara özel açıklamalarda bulunan Ülkealan Yapı Endüstrisi AŞ’nin 3. Kuşak temsilcisi Tolga Ülkealan önem verilmesi gereken detayları paylaşırken yaşam alanının kullanılabilir olmasına dikkat çekiyor. Projelerinde en çok önem verilen detayın huzur, rahat hareket edilebilecek geniş alanlar ve güvenliğin bir arada olduğunu vurguluyor. Tasarlarken ailelerin yaşayabileceği geniş alanlar planlanan projede 10 bin metrekare alan üzerinde iki konut kulesi, bir yatay blok inşa ediliyor. 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçeneklerinin bulunduğu proje, +1 konsepti ile geniş mekanlarda konfor sunuyor. 

Geniş mutfaklar büyük mutluluklar

Çocuklu ailelerin rahatlıkla kullanabileceği ortak yaşam alanları projeye büyük ilgi uyandırıyor. Çocuklu ve geniş ailelerin birlikte daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak 24 metrekare ve 48 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ada mutfakları ile proje, mimari olarak benzerlerinden ayrılıyor. 6 bin 950 metrekare yeşil alana sahip projede üst peyzaj alanında araç trafiği yok. Bu sayede yeşil ile iç içe insanların güvenlikli şekilde site içinde dolaşması sağlandı ve yeşili bol, sadece çocuklara ait çocuk oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yolları ile ıhlamur ve kiraz ağaçlarının yer aldığı peyzaj alanları bulunuyor.

 

Güneş alan aydınlık mekanlar

Güneş alan üç cepheli aydınlık mekanlar için yüksek tavan ve geniş camlar, daha çok mahremiyet için yan komşuyla ortak duvar olmaması, site içinde çocukları huzurla bırakabilmek için güvenli alanlar ve her daire için bağımsız kapalı otopark büyük bir konfor sunuyor.