Ana Menü

Hoover Vanity Ankastre Serisi ile akıllı mutfaklar

Hoover, üstün teknolojik performans ve tasarıma sahip Vanity Ankastre Serisine ait fırın, ocak ve davlumbazla geleceğin mutfağını evlere getiriyor

Farklı ürün gruplarıyla 50’den fazla ülkeye ulaşan, beyaz eşya sektöründe Avrupa’nın hızlı büyüyen şirketlerinden Hoover, akıllı mutfak ürün gruplarıyla geleceğin mutfağını getiriyor. Evin merkezi olan mutfaklarda yaşamı kolaylaştıran Hoover, üstün teknoloji ve tasarıma sahip Vanity serisine ait fırın, ocak ve davlumbazla mutfaktaki performansınızı artırıyor.

Vanity ankastre fırın ile uygun pişirme

Vanity ankastre fırın, yavaş kapanan kapısıyla günlük kullanımda çarpmaları ve yıpranmaları önleyerek daha güvenli ve sessiz bir kullanım sağlıyor. Et pişirme sensörü eti istenilen düzeyde pişirmeye yarıyor. Standart ebatta 80 litre geniş iç hacmiyle aynı anda beş rafta pişirme olanağı sunuyor. Teleskopik raf sayesinde, tepsiler ve ızgaralar güvenli ve kolay şekilde fırına yerleştirilebiliyor. Chef panel teknolojisi, ısıyı fırın içine eşit ve dengeli bir şekilde yayarak, yemeğin her yerinin aynı oranda pişmesini sağlarken, farklı pişirme türleriyle ideal pişirme imkanı tanıyor. Tam dokunmatik kontrolü ve dijital ekranıyla da kullanım kolaylığı sunuyor. 

Vanity ankastre ocak ile enerji tasarrufu

Vanity ankastre ocak, alevi dikey olarak vererek, ısı kaybını minumuma indirirken, enerji tasarrufu sağlıyor. Tek parça, çerçevesiz döküm ızgarayla şık bir görünüm sunarken, düz yapılı bek sayesinde ocağın kolay bir şekilde temizlenmesine imkan tanıyor. Dokunmatik kontrol paneli, uzaktan kumanda ve otomatik açılır cam kapağa sahip Vanity davlumbaz ise sofistike tasarımıyla dikkat çekiyor.