Ana Menü

HİDROMEK, iş makineleri sektörü ile Rusya'da buluşacak

HİDROMEK, 4-7 Haziran 2019 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek olan Bauma CTT Russia 2019 Fuarı’nda ürünlerini sektörle buluşturacak.

Dünyada beş kıtada 100’ün üzerinde ülkede 45 binden fazla iş makinesi çalışan HİDROMEK, yurt dışı tanıtım faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Nisan ayında sektörün en büyük fuarlarından olan Bauma Munich 2019’a katılan ve yenilikçi makineleri ile büyük ilgi gören HİDROMEK, hız kesmeden Bauma CTT Russia 2019 Fuarı için hazırlıklara başladı.

HİDROMEK, 4-7 Haziran 2019 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek olan Bauma CTT Russia 2019 Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda yerini alacak. HİDROMEK, fuarda kazıcı yükleyici ve mini kazıcı yükleyicilerinin yanı sıra tasarım ödüllü paletli ve lastikli ekskavatör, motor greyder ve lastik tekerlekli yükleyici ürün gruplarına ait makinelerini F-1/20 nolu standında sergileyecek.  

İhracat pazarları arasında Rusya’ya büyük önem veren HİDROMEK, 2013 yılında kurduğu HİDROMEK RUS yurt dışı satış ve satış sonrası hizmet merkezi ile buradaki müşterilerinden gelen satış sonrası hizmetler, yedek parça, bakım ve onarım taleplerini karşılıyor. HİDROMEK, Krasnodar şehrinde bulunan tesisi ile ayrıca, Rusya’daki bayilerinin yönetimini de sağlıyor.

 

2018 yılında fuara 26 ülkeden 586 firma katıldı

Rusya’nın başkenti Moskova’da 1999 yılından bu yana her sene düzenlenen fuara, 2018 yılında 26 ülkeden 586 firma katıldı ve fuarı 59 ülkeden 23 bine yakın kişi ziyaret etti. Bu yıl 20. kez düzenlenecek fuarda iş makineleri, inşaat sektörüne yönelik yapı malzemeleri, kırma ve eleme ekipmanları ile yedek parça ve buna ilişkin hizmetler sergileniyor.

HİDROMEK, Bauma CTT Fuarı’nda HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, HMK 102 B Alpha ve HMK 102 S Alpha kazıcı yükleyiciler, HMK 140 W lastikli ekskavatör, HMK 220 LC paletli ekskavatör, HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici ve HMK 600 MG motor greyder ürünlerini sergileyecek.

 

Kazıcı yükleyiciler ile yüksek verimlilik ve düşük yakıt tüketimi

İleri teknoloji ile üretilen ve güçlü koparma kuvvetine sahip olan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler, yakıt tasarrufu sağlayarak gösterdiği yüksek performans ile verimliliği artırıyor. Hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığını artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanılan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler sahip olduğu geniş arka görüş açısı ve ergonomik çalışma ortamı ile en zorlu koşullarda dahi konforlu bir çalışma ortamı ve kolay kullanım sağlıyor.

 

Hidrolik ekskavatörler ile maksimum atörler ile maksimum performans ve yüksek konfor

Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait HMK 140 W lastikli ekskavatör ve HMK 220 LC paletli ekskavatör, operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabini ile öne çıkıyor. Dayanıklı, güçlü ve yakıt tasarrufu sunan HİDROMEK ekskavatörler yüksek teknolojiyle üretilen güçlendirilmiş ağır hizmet tipi konstrüksiyonu ile ağır saha şartlarında dahi yüksek performans sağlıyor.

 

HMK 640 WL ile kısa sürede daha fazla yükleme

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 metreküp kova kapasitesine sahip HMK 640 WL, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan Mercedes motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlıyor. HMK 640 WL ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sunuyor. ROPS/ FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini ile konfor ve yüksek güvenlik ön planda tutuluyor.  Ayrıca, 35 derece yana yatabilme özelliği ile servis kolaylığı da sağlıyor. Reddot Award, German Design Award, Good Design ve Automotive Brand Contest gibi uluslararası tasarım ödüllerini kazanan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla faaliyet gösteriyor.

 

HMK 600 MG ile kolay kullanım ve maksimum performans

18 ton sınıfında üretilen HMK 600 MG motor greyder, Mercedes (MTU) motoru sayesinde HMK 600 MG, düşük torklarda bile yüksek çekiş sağlıyor ve düşük yakıt tüketimi sunuyor. Altıgen kabin tasarımının sağladığı geniş görüş açısı ve hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilmesi ile güvenli ve kolay kullanım sağlayan HMK 600 MG’nin ince ön şasisi, operatörün bıçak ve ön tekerlekleri geniş bir açıyla görmesini sağlıyor. Red Dot Award, German Design Award ve Good Design Award gibi uluslararası ödülleri kazanan HMK 600 MG; tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor.