Ana Menü

Havuz keyfini taçlandıran keyifli objeler

Fonksiyonel ve yüksek kaliteli tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlongları, duşları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle havuz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor.

Açık hava tutkunlarına fonksiyonellik, kalite ve estetik vadeden L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan sade ve şık tasarımlı geniş ürün yelpazesiyle güneşin ve havuzun tadını çıkarmaya davet ediyor. Kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çeken L’unica, havuz kenarlarına modern ve cezbedici bir görününüm kazandırıyor.

Şezlongdan daybede, uzanma koltuğundan salıncağa ve sehpaya kadar pek çok farklı ürünüyle havuz başında trend alarmı çaldıran L’unica, güneşin zararlı ışınlarından koruyan yeni şemsiyeleri ve yağmur suyu efektli duşu Pasaia ile yazın keyfini ikiye katlıyor.

Havuz keyfinizi taçlandıracak L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşılabiliyor.