Ana Menü

Günsan Authentic koleksiyonu ile stilinizi detaylarda yaşatın

Dekorasyonda detaylar ana öğeler kadar önemlidir. Ahşap, metalik ya da rustik, tarzınızı yansıtacak ve tamamlayacak anahtar ve priz tasarımlarıyla fark yaratan Günsan, Authentic koleksiyonu ile her zevke ve her mekana uygun elegant çözümler sunuyor. Ulaşılabilir lüksü ve tasarımı harmanlayan Authentic koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza farklı bir boyut katabilirsiniz.

Dekorasyonda detayların da stilinizi ve tercihlerinizi yansıtması önemlidir. Çünkü mükemmellik ayrıntılarda gizlidir. Yaşam alanlarında kullanılan anahtar ve prizler de dekorasyona farklı bir boyut katacak detayların başında gelir. Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Günsan, yeni Authentic koleksiyonu ile her biri göz alıcı renk ve desen seçeneklerine sahip iyi bir koleksiyon sunuyor.

 

Tam zevkinize ve evinize göre

Yaşam alanlarında ahşabın sıcaklığından vazgeçemeyenler için Forest, rustik sevenler için Sonomo, metalin şık ve göz alıcı görünümünü sevenler için Brilliant, farklı renk ve dokulara sahip mermer desenleri içeren Stone, sıra dışı dokusu ile doğallığı yaşam alanlarına taşıyan Terra, doğal taş görünümünde sıcak ve şık bir doku sunan Rosa, Modern mekânları sıra dışı ayrıntılarla tamamlamak ve kendi kişisel zevkini yansıtmak isteyenler için Varyant, bu koleksiyonun başlıca modelleri olarak öne çıkıyor. Günsan’ın farklı zevklere hitap eden Eqona, Radius, Visage ve Modüler serilerinin formlarında; değişik renk, doku ve desen alternatifleri içeren Authentic koleksiyonu, dekorasyon stiliniz ne olursa olsun, zevkinizi dekorasyonunuza yansıtarak, seçkin bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak.