Ana Menü

GF Hakan Plastik'te eğitimler son hız

GF Hakan Plastik, yaz dönemine yoğun bir eğitim programı ile devam ediyor. Eğitim programlarına ayrı bir önem veren GF Hakan Plastik, gerek yurt içi gerekse yurt dışı iş ortakları ile bir araya gelerek ürünler ve uygulama alanları ile ilgili detaylı bilgi paylaşımlarında bulunuyor.

GF Hakan Plastik yetkilileri, gerek yurt içi gerekse yurt dışı iş ortakları ile bir araya gelerek ürünler, uygulama alanları ve uygulamada karşılaşılan sorunlarla ilgili paylaşımlarda bulunuyor. 2019 başından bu yana sürdürülen çalışmalar haziran ayında da devam etti.  Nevşehir, Çorlu ve İznik’te gerçekleşen tesisatçı seminerlerinin yanı sıra Çerkezköy üretim tesisinde ve İstanbul’da bulunan Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde bayiler ağırlandı.

Nevşehir-Yapısan bayi iş birliği ile 20 Haziran tarihinde Kozaklı’da gerçekleştirilen seminerde GF Hakan Plastik Teknik Hizmetler Müdürü Yasemin Arslan ürünlerin kullanım kolaylıkları, sunduğu avantajlar ve yeni gelişmeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca GF Hakan Plastik’in teknolojiye yaptığı yatırımları ile iç ve dış piyasada sürdürdüğü pozitif rekabet anlayışı üzerine birçok bilgi de katılımcılarımla paylaşıldı.

25 Haziran tarihinde Çorlu’da düzenlenen tesisatçı seminerinde ürün eğitiminin yanı sıra proje yöneticilerinden ve ustalardan gelen geri bildirimler özenle değerlendirildi; seminer boyunca aktarılan bilgiler pekiştirildi.

GF Hakan Plastik Bursa bayilerinden Tesbor iş birliği ile 27 Haziran 2019 tarihinde İznik Laminar Otel’de gerçekleşen seminere ilgi oldukça büyüktü. GF Hakan Plastik yetkililerince yenilikçi ürünler ve gelişmeler aktarıldı.

Yurt dışı bayilerinden Gürcistan-BMC Gorgia ekibi yine haziran ayında, Çerkezköy üretim tesisi ve GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde ağırlandı. GF Hakan Plastik Kalite Müdürü Baran Bilgili ve ekibinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen gezide ekibe, tesislerdeki işleyiş aktarılarak ürünler hakkında ön bilgiler verildi. Ürünlerin uygulamalarının ve ürün testlerinin yapıldığı laboratuvarları inceleyen ekip, enjeksiyon, contalama, kalıphane, sevkiyat alanlarını da ziyaret etti. Ekip daha sonra İstanbul’da bulunan Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde GF Hakan Plastik Ürün ve Eğitim Müdürü Alpay Cesur tarafından ağırlandı; şirket ve ürünlerle ilgili sunumlar gerçekleştirildi. Aktarılan teorik bilgilerden sonra uygulama atölyesinde Ürün Yöneticisi Cihan Çelik tarafından kaynak ve uygulama esaslarıyla ilgili bir de workshop gerçekleştirildi.

GF Hakan Plastik 2019 başından bu yana sürdürdüğü çalışmalarla bin 200 kişi ile buluşarak bayi, tesisatçı eğitimi konusuna gösterdiği hassasiyeti de göstermiş oldu. Gelen taleplerin de değerlendirildiği çalışmalar yılsonuna kadar tüm hızıyla devam edecek.