Ana Menü

Geberit Sigma80 ile banyolar daha minimalist

Geberit’in IF Tasarım Ödüllü kumanda kapağı Sigma80, çift kademeli deşarj sistemiyle büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor.

Geberit, Sigma80 kumanda kapağıyla banyoları teknolojiyle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan IF Tasarım Ödüllü kumanda kapağı Sigma80, büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor ve kullanıcı olmadığında bekleme moduna geçerek, elektrik tüketimini minimumda tutmayı garantiliyor. Ekonomik ve hijyenik bir deşarj imkanı sunan Sigma80, kusursuz teknolojisi ve tasarımıyla banyoları minimalist bir havayla buluşturuyor.

 

Renk seçimiyle banyolarınız havasını değiştirin

Tüm Sigma gömme rezervuarlarla uyumlu olan Sigma80, diğer kapak modellerinden farklı olarak montajda elektrik bağlantısı gerektiriyor. Kullanıcısına siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunan Sigma80, mavi, turkuaz, magenta, sarı ve turuncu ışık seçenekleriyle banyolarda kendi tarzınızı yakalamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca kapak temizliği sırasında geçici olarak tüm fonksiyonlarını kapatan Geberit Sigma80 Kumanda Kapağı, kullanıcısının hijyenini düşündüğünü kanıtlıyor.