Ana Menü

Geberit AquaClean Mera ile banyolarda teknolojik devrim

İngiliz tasarımcı Christoph Behling’in tasarımıyla hayat bulan Geberit AquaClean Mera, kullanıcısını maksimum düzeyde konfor ve hijyenle buluşturuyor.

İnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği son teknolojilerle sektörde adından söz ettiren Geberit, banyoları evin şık alanlarından biri haline getiren tasarımları son kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. İngiliz tasarımcı Christoph Behling’in İsviçre dağlarından yeryüzüne ulaşan sulardan ilham alarak tasarladığı AquaClean Mera ile Geberit, banyoları yeni nesil teknolojiyle buluşturuyor.

Tasarımındaki göz alıcı detayların yanı sıra teknolojik özellikleriyle de kendini kanıtlayan AquaClean Mera, akıllı klozetlerin sprey işlevselliği konusunda da önemli bir yenilik sunuyor. Patentli WhirlSpray taharet teknolojisinin sunduğu dinamik havalandırma ile güçlendirilmiş titreşimli sprey sunan Mera‘da, iyi bir temizlik sağlamak için iki püskürtme başlığı kullanılıyor. Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan AquaClean Mera, kadınlara özel püskürtme özelliği de sunarak yumuşak bir dokunuş sağlıyor.  Asimetrik iç geometrisi sayesinde üst düzey hijyen garantisi sunan Mera, sahip olduğu TurboFlush sessiz deşarj teknolojisiyle kendi segmentindeki ürünlerden ayrılıyor.

Detaylarında maksimum hijyen düşülerek tasarlanan beş farklı yakınlık algılama ayarına sahip olan AquaClean Mera, kullanıcısını algılayarak ortam ışığını yakıyor. Yedi farklı renk seçeneği bulunan ortam ışığının ise ışık yoğunluğu beş kademede ayarlanabiliyor.