Ana Menü

‘’Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı’’ için yeni dönem başlıyor

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) ve Yıldız Teknik Üniversitesi SEM ortaklığıyla ‘Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı’nın yeni dönem kayıtları 21 Ekim’e kadar alınıyor.

Gayrimenkul alanında düzenlediği ‘Yuvarlak Masa Toplantıları’ ile sektörde gündem belirleyen GİSP ve Yıldız Teknik Üniversitesi SEM’in ortaklığı ile 2017 Bahar döneminde başarıyla tamamlanan ‘’Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı’’ için yeni dönem başlıyor.

Katılımcılarına, gayrimenkul sektöründeki tüm konularda eğitim verecek şekilde hazırlanan ve program sonunda uzmanlık sertifikası vererek sektöre eğitimli yöneticiler ve çalışanlar kazandırmayı hedefleyen 72 saatlik programda; katılımcılar, gayrimenkul sektörünün üst düzey yöneticilerinden ve Yıldız Teknik Üniversitesi akademisyenlerinden, proje geliştirmeden hukuka, satış-pazarlamadan gayrimenkul değerlemeye, finanstan mimarı tasarıma kadar uzanan çok geniş bir yelpazede teorik ve pratik eğitim alıyorlar.

GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, “Bu kadar büyük paraların harcandığı bir sektörün daha fazla okullu yönetici tarafından yönlendirilmesi gerekir” dedi. Çoklu bir bakış açısı gerektiren gayrimenkul sektöründe, bir profesyonelin, hukuktan, ekonomiye, planlamadan, değerlemeye birçok konuda bilgisi olması gerektiğini ileten Gümüş, bu çıkış noktasından hareketle, GİSP’in sektöre açık fikirli, sistematik düşünceyle yoğrulmuş yeni yüzler kazandırmayı hedeflediğini belirtti. 

GİSP ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı’ ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşılabilir.

 

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu

Gökhan ÇİVRİLLİ

gokhan.civrilli@gisp.org.tr

0543 880 97 57