Ana Menü

Ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim fırsatı

Uluslararası alanda satış ayrıcalığı, pazarlama, üstün müşteri hizmetleri ve inovasyon dalında aldığı ödüllerle sunduğu yenilikçi bakış açısıyla sektörde fark yaratmaya devam eden Birevim fuara özel kampanyaları ile ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

141 firma, 200 iş insanı ve bin 450’den fazla ürünün sergilendiği 17’nci MÜSİAD EXPO, faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için de kapılarını açtı.

Uluslararası alanda satış ayrıcalığı, pazarlama, üstün müşteri hizmetleri ve inovasyon dalında aldığı ödüllerle sunduğu yenilikçi bakış açısıyla sektörde fark yaratmaya devam eden Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi; fuara özel yüzde 10 indirim yapacaklarını belirterek, “Aynı zamanda üç referans veren müşteriler, Hemen Teslim Kurası’na katılım fırsatı elde ederek cep telefonu çekilişine katılmaya da hak kazanacak. Türkiye’de ev almak şu dönemde karlı bir yatırım. Tasarrufa dayalı ev sahibi olmak için birlik olmaya karar vermek çok önemli. Birevim’de banka faizlerinin yükseldiği bir dönemde evinizi ucuza mal edebiliyorsunuz” açıklamasında bulundu.

Murat Çiftçi, fuarın ilk gününde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı İbrahim Al-Senoussi ve Bozdağ Film Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bozdağ’ı standında ağırlayarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bir evim olsun diyen herkesi faizsiz peşinatsız ev sahibi yapmak hedefi ile yolunda emin adımlarla ilerleyen Birevim, kendine özgü 4T teminat metoduyla müşteri hakkını koruyarak güvenilir bir yapılandırma vadediyor. Bu uygulaması ile sektörde fark yaratırken aynı zamanda noter huzurunda gerçekleşen sıra tespitleri ile de sırası gelen kişiyi birinci aydan itibaren ev sahibi yapıyor.

 

Birevim standına halktan yoğun ilgi

TRT 1’in izlenme rekorları kıran dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’un ana sponsor olan Birevim, fuar boyunca dizi oyuncularını da standlarının içinde kurdukları Diriliş çadırında ziyaretçiler ile buluşturacak. Fuarın ilk günü Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Turgut karakterini canlandıran Cengiz Coşkun, Artuk Bey’i canlandıran Ayberk Pekcan ve yeni sezonda Aktemur karakteriyle kadroya dahil olan Kayra Şenocak Birevim standını ziyaret etti.

Yenilikçi bakış açısı ve tasarrufa dayalı faizsiz kampanya modelleriyle herkesi ev sahibi yapmayı hedefleyen fuar boyunca uygulayacağı özel kampanyalar ile de müşterilerinin yüzünü güldürecek. Birlik beraberlik zamanında olduklarının altını çizen Murat Çiftçi, “Umarız biz de faizsiz ev sahibi olma yöntemimizle herkesi bir ev sahibi yapacağız. Ayrıca, Türkiye’de her iki evden birinde izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin ana sponsoru olmaktan dolayı da çok gururluyuz” diye konuştu.