Ana Menü

Emlak dünyasının yeni blogu: emlaktabugun.com

RE/MAX'ın emlaktabugun.com blogu, hem gayrimenkul arayışında olanlara yol haritası sunacak bilgiler hem de ev yaşamıyla ilgili aradığınız her türlü ipucu ile yayına başladı.

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kuruluşlarından olan RE/MAX, emlak konusundaki deneyimlerini hizmete yeni açtığı emlaktabugün.com blogu ile paylaşıyor. Yaşam ve emlak dünyasından haberlerin yer aldığı blogda, gayrimenkul alım-satım işlemleri, bu süreci kolaylaştıracak ve ihtiyaç duyulacak bilgiler mevcut. Ayrıca gayrimenkul alım-satımında karşılaşabilecek zorlukların üstesinden nasıl gelineceğini anlatan içerikler, işlemler sırasında izlenmesi gereken prosedürlerle ilgili adımlar emlaktabugun.com’da öne çıkıyor.

RE/MAX’in bloğu emlaktabugun.com’da emlak haberlerinin yanı sıra yaşamı kolaylaştıracak, ev hayatında ihtiyaç duyulacak dekoratif ve teknik fikirler de var. Ev ve ofisler için doğru mimar seçiminden duvar kağıdı kullanma tüyolarına kalitesini artıracak geniş yelpazede haberler yeni emlak blogu emlaktabugun.com’da düzenli olarak güncellenerek yer alıyor olacak. 

Emlak alım-satımıyla ilgili ipuçları

Günlük rutin içerisinde pek de karşılaşılmayan ama gayrimenkul alırken ya da kiralarken ihtiyaç duyulan bilgiler de emlaktabugun.com’da uzman bilgileri doğrultusunda yer alıyor. Ev sahibinin sahip olduğu sorumluluklar, emlakla ilgili internet ilanlarında olması gerekenler, gayrimenkul danışmanı seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar gibi kritik ama çok da bilinmeyen detaylara emlaktabugün.com üzerinden ulaşılabilecek. 

Referans olacak videolar

Emlaktabugun.com’u farklılaştıran noktalardan biri de videolaştırılmış içerikleri. Emlak işlemleri sırasında karşılaşabileceğiniz durumlar ve dikkat etmeniz gereken detaylarla ilgili videolar blogda yer alıyor. Videoların anlaşılır bir dille, kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması da en büyük artısı.

 

Gayrimenkulde referans noktası

RE/MAX Türkiye Dijital Pazarlama ve Marka İletişimi Müdürü Doğukan Yüncü, emlaktabugun.com’un amacının tüketicilere emlak sektöründen doğru, temiz ve kaliteli bilgi aktarmak olduklarını söyledi. “Emlaktabugun.com ile bizi gayrimenkul konusunda referans noktası olarak gösterecek içerikler üretmeyi amaçlıyoruz. Mevcut Google aramalarını ve sektörel bilgilendirmelerin tamamını bu bloga yönlendirerek hem reklam çalışmalarımız hem de mevcut aramalar için bir kaynak oluşturmuş olacağız” diyen Yüncü, blogdaki içerikleri markalamadan, sadece doğru bilgiyi verme doğrultusuyla güncel kalacaklarının altını çizdi.